lekarz Krystyna Skowrońska-Miśkiewicz

Byłam u niej prywatnie. Niesamowicie niemiła, arogancka. Chamsko komentowała, że musi badać dziewicę. Po badaniu zasugerowała mi tabletki i wizytę, jak już będę po, to będzie łatwiej jej mnie zbadać. Jak macie córki, nie zabierajcie ich do niej na pierwsza wizytę. Przez kilka lat nie chciałam iść do ginekologa.

Bardzo niemiła i arogancka lekarka. Podczas wizyty na NFZ sugeruje wizytę w prywatnym gabinecie. Co do kompetencji, to trudno się w moim przypadku odnieść, ponieważ była to rutynowa wizyta po porodzie. Nie polecam ze względu na tragiczne podejście do pacjentki.

Bardzo serdeczne podejście do pacjentki. Nie lekceważy problemów kobiet starszych. Tłumaczy dokładnie diagnozę i ewentualne leczenie. Zapisuje na usg w PabianMedzie, nie prywatnie.

Arogancka, niemiła, słaby lekarz. Popełnia błędy. Zachowanie publiczne poniżej wszelkiej krytyki. Chętnie namawia na wizytę prywatną. Dla tej Pani liczy się tylko zysk. Zdecydowanie odradzam.

Bardzo niemiła i nieprzyjemna lekarka. Jedyne co pamiętam to stres i nerwy. Brak szacunku i pogarda. NIe polecam.

Ja nie mam żadnych zastrzeżeń. Miła, uprzejma, z dużą wiedzą i doświadczeniem.

Ja nie mam żadnych zastrzeżeń. Miła, uprzejma, z dużą wiedzą i doświadczeniem.

Bardzo miła i sympatyczna osoba.Bardzo dobry lekarz.Polecam.

Bardzo miła i sympatyczna osoba.Bardzo dobry lekarz.Polecam.

Miła i kompetentna,spełniła moje oczekiwania.

Miła i kompetentna,spełniła moje oczekiwania.

witam zdecydowanie odradzam niemiła ,krzykliwa ,arogancka pewnie w gabinecie prywatnym jej zachowanie jest inne bo skierowanie na usg do prywatnego gabinetu wystawia natychmiast !!!!

bardzo miła lekarka fachoWE PODEJscie naprawde godna polecenia

bardzo miła lekarka fachoWE PODEJscie naprawde godna polecenia