lekarz Krystyna Sobczyńska

Alergolog, Pediatra

Jutro opuszczam z 18- to miesięczna corka CZMP. Pani doktor, choć nie byla lekarzem prowadzącym mojej córki, to przychodziła nawet z innego oddziału, żeby ją zbadać. Kontaktowy, kompetentny lekarz, objaśniający moje pytania. Zdecydowanie polecam.

POLCAM PANIĄ DOKTOR,DOSKONAŁY SPECJALISTA,BARDZO KONTAKTOWA I KOMUNIKATYWNA

POLCAM PANIĄ DOKTOR,DOSKONAŁY SPECJALISTA,BARDZO KONTAKTOWA I KOMUNIKATYWNA

Czytając wcześniejsze opinie uważam, ze wszystkie są prawdziwe. Dziwne jest to, ze osoba dobrze potraktowana podważa wiarygodność innych. Byłam pierwszy raz u dr Sobczyńskiej z dzieckiem i początkowo Pani dr była bardzo niemiła, bardzo dziwnie się poczułam i poprosiłam o zmianę jej tonu, bo pierwszy raz spotkałam się z takim zachowaniem lekarza. Na szczęście udało się porozumieć i uzyskałam wiele cennych wskazówek. To z pewnością dobry specjalista, moze nie zawsze ma ochotę byc miła, może ma specyficzny sposób bycia, ale ja pójdę jeszcze raz. Może dzięki temu w tej poradni krócej czeka sie na wizytę:)

Byłam u dr Sobczyńskiej 2 tyg.temu, poleciła mi znajoma zadowolona z pomocy. Moja córeczka ma skazę białkową i lekarka z rejonu dała jej Bebilon pepti, a teraz kiedy dziecko ma 1,5 roku odmówiła wypisywania, bo podobno nie może. Zanim poszłam chciałam cos więcej przeczytac o dr Sobczyńskiej - weszłam tu i przeczytałam opinie z 26 stycznia. Strasznie sie bałam tej wizyty, bo jak pani doktor taka niemiła . . Już pod drzwiami gabinetu zaczęłam wypytywać rodziców innych pacjentów - wszyscy byli zadowoleni i czekało dużo osób. I niepotrzebnie sie denerwowałam Pani dr Sobczyńska była bardzo miła, poświęciła mi dużo czasu, wypytywała bardzo sczegółowo o wszystko, powiedziała na czym polega choroba mojej córci, zleciła badania i już wkrótce mamy 2 wizytę. I niepotrzebnie miałam stres przez anonimową osobę, która wypisuje takie nieprawdziwe rzeczy, jakbym czytała o innej osobie ! A ja juz po jednej wizycie gorąco polecam dr Sobczyńska i niech ją omijają tacy własnie niemili pacjenci. Mama Kasi

Dziwię się opiniom dodanym wcześniej Pani Doktor bardzo pomogła mojemu dziecku, chodziłam do wielu lekarzy, na skórze mojego dziecka była skorupa, po leczeniu ma piękną gładką skórę. Gorąco polecam Panią Doktor Sobczyńską !!!!!!!!

uzyskanie wiedzy w sprawie choroby dziecka prawie nie możliwe, bardzo nie miła, wręcz złośliwa. Omijać z daleka

Zdecydowanie odradzam leczyć dziecko u dr Krystyny Sobczyńskiej. Byłam u niej z dzieckiem już 3 razy i za każdym razem moje odczucia były podobne. Pani dr jest niesympatyczna, protekcjonalna i nie ma ochoty nic tłumaczyć. Kompetencje i fachowość także poniżej oczekiwań. Nie pomogła mojemu dziecku.