lekarz Krystyna Szewczyk

Jest to jeden z nielicznych lekarzy, któremu naprawdę ufam. Pani doktor ma ogromna wiedzę, jest ogromnie profesjonalna i doskonała w tym co robi. Błąd innego lekarza i trafna diagnoza Pani doktor uratowała mi życie. Jako lekarz zaangażowana, dokładna, ludzka.

Najgorsza możliwa ginekolog! Brak podejścia do pacjenta, chamska, niemiła, niekulturalna. Poszlam do niej bo od paru lat mam nieregularne miesiączki, nawet raz na rok, a ona bez żadnych badań, żadnego wywiadu z pacjentem wcisnęła mi tabletki anty, jeszcze zastrzegając że nie mogę ich brać dłużej niż 3 lata bo potem nie zajdę w ciążę. Brak jakichkolwiek kompetencji.

Świetna ginekolog. Bardzo profesjonalna, z ogromną wiedza, ktora potrafi jasno przekazać. Bardzo pomocna i zawsze mila. Nie tylko doskonaly lekarz, ale i dobry człowiek. Dziękuję za wszystko.

Brak uprzejmości, gdy zapytałam o wymaz zostałam okrzyczana, od 6 miesięcy Pani przypisuje mi leki, które wciąż nie pomagają. Raczej już tam nie wrócę, dużo pieniędzy w błoto.

Bardzo miła pani doktor prowadziła moje trzy ciąże. Teraz planuję czwartą i też pujde do niej. Oby było więcej takich kompetentnych lekarzy jak pani doktor.

Pani doktor prowadzi moja ciaze, jest bardzo mila i delikatna. Takich lekarek powinno byc wiecej, a niestety mysle ze tylko dr.Szewczyk jest jedyna lekarka w Świdnicy ktora ma doswiadczenie i jest kompetenta. Jedyny minus to taki ze niestety nie maja usg...

Pani doktor postawiła trafna diagnoze, była dość miła, niestety na rozmowie czułam się trochę jak dziecko które dopiero wczoraj dowiedziało się o istnieniu macicy i nie ma pojecia jak działa jej organizm. Badanie bezbolesne, delikatne

Prowadziłam u pani dr zagrożona ciążę. Fakt nie ma usg ale jak tylko ma jakieś wątpliwości to wysyła do szpitali lub wystawia skierowania na usg. Rzeczowa Polecam jednak doświadczenie to doświadczenie

Rzeczowa
Polecam jednak doświadczenie to doświadczenie

bardzo sympatyczna Pani doktor, szczegółowo odpowiada na wszystkie pytania i ma bardzo dobre podejście do pacjentek :) polecam

Tłumaczenie że Pani doktor czegoś nie potwierdzi bo nie ma usg jest nie na miejscu. Nie maja w przychodni swojego sprzętu ponieważ NFZ nie podpisał z nimi kontraktu. Byłam dziś u Pani doktor i jestem pod wrażeniem miłego i sympatycznego podejscia do pacjentki. Polecam.