lekarz Krystyna Szymańska-Kumar

Laryngolog

1,5
1,5

Ze mną było dokładnie tak samo ta pani znajduje tylko jedna przyczynę problemu-stres, i również gdyby nie inny lekarz byłoby ze mną krucho, Stanowczo odradzam

Bylem u tej Pani, poniewaz tylko ona miala wolny termin tego samego dnia (juz wiem dlaczego). Bardzo mila Pani jednak poddaje zwatpieniu jej kompetencje. Postawila zla diagnoze (twierdzila ze wszystko sie dzieje przez stres), przepisala bardzo drogie leki, kazala sluchac muzyki by nie slyszec szumow w uszach. Nie zaufalem jej wiec poszedlem do innego specjalisty w innym miescie. Konieczny byl maly zabieg by sluch wrocil. Za lekarstwa zaplacilem niecale 30zl. (w przypadku pani Sz. wydalem 150zl!). Stanowczo nie polecam. Gdyby nie inny lekarz do dzis bym nie slyszal. Nie chcesz ...

Stanowczo nie polecam. Gdyby nie inny lekarz do dzis bym nie slyszal. Nie chcesz ryzykowac- nie idz do tej pani na wizyte.