lekarz Krystyna Wierzchowska

To przykre ale wolalabym wiecej nie korzystac z "pomocy"Pani doktor.Ciagle uwagi pod adresem rodzicow,niezadowolenie..Argumenty nie maja sensu.Przekonajcie sie sami przychodzac do publicznej przychodni.W prywatnej moze jest inaczej..Pozostawie to bez komantarza.

PRAWDZIWY LEKARZ z POWOŁANIEM!!!!!!!!! uPRZEKMA I RZYCZLIWA NAWET JAK ZAWRACAM GŁOWĘ DZWONIĄĆ W NIEDZIELE. aNTYBIOTYKI NA OSTATNIM MIEJSCU I TAK POWINNO BYĆ. dZIECKO DAŁO SIĘ OBEJRZEĆ I OSŁUCHAĆ BEZ PŁĄCZU. cIERPLIWOŚCI TEŻ SPORO WZGLĘDEM RODZICÓW. WIZYTA TRWAŁA 45MINUT, SAMA Pani Doktor się smiała, że na 1 pacjęta przepada 10-15 min. Dgyby połowa lekarzy taka była to choróbska by się nas nie trzymały. P O L E C A M!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PRAWDZIWY LEKARZ z POWOŁANIEM!!!!!!!!!

Byłam u Pani doktor pierwszy raz z 2-letnim dzieckiem. Po negatywnych opiniach miałam pewne obawy, ale musieliśmy jak najszybciej skorzystac z porady lekarza, bo synek w nocy mocno kasłał, baliśmy się zapalenia płuc. Pani doktor bardzo dokładnie osłuchała dziecko. Stwierdziła zapalenie oskrzeli. Zaleciła kurację lekami wziewnymi (nebulizacje m.in. ze sterydów), a nie antybiotyki jak większośc lekarzy w takiej sytuacji. Widac, że to leczenie skutkuje. Pani doktor ma świetne podejście do dziecka, np. gardło obejrzała bez "patyczka", co też rzadko się zdarza. Również dla rodziców bardzo uprzejma. Poświęciła nam dużo czasu (wizyta trwała niemal 40 min.) Bardzo dokładnie opisała chorobę i zaproponowaną metodę leczenia. Zainteresowała się ogólnie stanem zdrowia dziecka (przyczynami, dla których często zapada na infekcje). Byłam bardzo pozytywnie zaskoczona wizytą. Chciałabym spotkac więcej takich lekarzy (na razie mi się nie udało, chociaż miałam już do czynienia z wieloma, głównie w Centrum Damiana). Zdecydowanie poelceam tego lekarza.

Zdecydowanie odradzam. Jedynym zaleceniem jest "proszę obserwować". Przez pół roku nie potrafiła zdiagnozować choroby mojego syna. Leczyła tylko objawy. Zdecydowanie odradzam!

Zdecydowanie odradzam. Lekarz "starej daty". Potraktowała badanie mojej córki zdawkowo, zlekceważyła moje sugestie.

lekarz z powołania, lubiący dzieci i umiejący się z nimi "dogadać", świetnie też rozumie się z rodzicem. bardzo jestem zadowolona z dwóch wizyt na jakich byłam z córeczką.