dr n. med. Krystyna Witczak-Malinowska

Hepatolog, Internista

Aż nie wiem jakie zdanie napisać jako pierwsze. Pani Doktor jako pierwsza z doktorskiego grona uwierzyła mi, że nie pije alkoholu, nie zażywam narkotyków, sterydów itp. Miałem bardzo złe wyniki wątrobowe. Wszyscy poprzedni lekarze próbowali mi wmówić, że jem nie zdrowo, że pije, a jak szedłem w zaparte, że tak nie było, to że stosuje inne używki i że mam je odstawić bo mi szkodzą. Pani Doktor po chwili namysłu wpadła na pomysł, że ja mogę mieć chorobę Wilsona, skierowała mnie na biopsje wątroby, skierowała do instytutu w Warszawie. Wprowadziła ...

Aż nie wiem jakie zdanie napisać jako pierwsze.
Pani Doktor po chwili namysłu wpadła na pomysł, że ja mogę mieć chorobę Wilsona, skierowała mnie na biopsje wątroby, skierowała do instytutu w Warszawie. Wprowadziła leczenie, które było skuteczne.
Jestem Pani Doktor bardzo wdzięczny. Pozdrawiam Panią bardzo serdecznie.

Uprzejmość Pani doktor pozostawia wiele do życzenia, z resztą jak jej kompetencje. Nieprzyjemnie przeprowadzone badanie, oraz złe rozpoznanie. ''Ja Pani nie powiem czy Pani ma boreliozę czy nie, recepta na 21 dni antybiotyku i widzimy się za pół roku'' - który lekarz daje ''profilaktycznie'' antybiotyk na trzy tygodnie? Po prywatnej konsultacji u innego specjalisty okazało się, że zafałszowane wyniki powinny od razu rzucić się w oczy tak doświadczonej doktor.

nie oceniam kompetencji, bo byłam tylko jeden raz u Pani Doktor, ale jeśli idą one w parze z uprzejmością i ludzką życzliwością, to nie są wysokie.

Pani doktor uratowała mi życie. Jest najwyższej klasy specjalistą i bardzo życzliwym człowiekiem. Polecam!

Świetny lekarz fachowiec, leczę się u Pani doktor już bardzo długo i jestem bardzo zadowolona, że trafiłam na tak wspaniałego lekarza.

Ogromne doświadczenie i bardzo ciepły człowiek, polecam Panią doktor!

Ogromne doświadczenie i bardzo ciepły człowiek, polecam Panią doktor!