lekarz Krystyna Żaczek-Szmigiel

2,9
2,7
2,4
2,6

Bardzo nieuprzejmą pani doktor opryskliwa,już po samej rozmowie telefonicznej odechciewa się wizyty u tej pani.Nie polecam

Karygodne maniery i aparycja. Przestarzałe metody skazujące kobiety na niewyobrażalne cierpienie, m.in. rozdarcie krocza, bo lekarka obrała sobie za punkt honoru odebranie porodu naturalnego przy oczywistych przeciwwskazaniach, tj. nadciśnienie tętnicze (które podczas porodu nie było monitorowane!!!), tokofobia, za wysoko umiejscowiona główka dziecka. Lekceważące podejście do wystraszonej matki, której lęki i prośby o CC zbywa banałami "Natura", "Musi boleć", "Każde dziecko tak przychodzi na świat" czy hit hitów "Sala porodowa to nie koncert życzeń" i "Każda kobieta, której poród przyjmuję błaga mnie o cc, ale ja muszę być nieugięta" (sic!). Nieugięta, jakim kosztem?! Kosztem traumy kobiet do końca życia. Kosztem bólu i cierpienia. Kosztem poniżenia. Chore. Nie rozumiem, jak TAKA osoba, może pracować z ludźmi. I to w momencie najtrudniejszym w życiu kobiety.
Oczywiście cały poród bez znieczulenia. 18h. Oczywiście zszywanie rozdartego krocza bez znieczulenia, gdzie każde ukłucie igły było odczuwalne i dokładało cierpienia krzyczącej na cały głos kobiety. Ale to przecież nie ważne dla pani doktor Żaczek-Szmigiel. Bo przecież "musi boleć".. CHORE!

byłam pacjentką Pani dr. przez 3 ciąże i jestem zadowolona i nie ukrywam że innych lekarzy miałam okazję poznać chodzby przy pobytach w szpitalu lub na wizytach zastępczych u Pani doktor typu urlop Pani dr. chorowałam na epi a Pani dr bardzo dbała o mnie w ciąży zawsze mogłam udać się do niej o pomoc czy radę!!! chodziłam na wizyty w ramach NFZ i nigdy nie odczułam że jestem gorzej traktowana! a charakter Pani dr. no cóż lekarz ma leczyć a nie urządzać pogadanki w gabinecie! a i tak każda z nas chodzby nie wiem jak wyglądała wizyta po powrocie do domu czyta portale i sprawdza czy aby dobrze lekarz się mną zajmuje. też jestem osobą wybuchową nie dająca sobie w" kasze dmuchać" ale potrafię słuchać i także tego oczekiwałam i się nie pomyliłam!!! rodziłam także przy Pani doktor pełen profesjonalizm od początku do końca oraz w nocy po porodzie! kobiety nie bójcie się Pani Szmigiel to tylko kobieta istota ludzka ma gorsze i lepsze dni jak każdy ale jest dobrym lekarzem a błędy zdarzają się każdemu ale jeśli nie chcecie do niej chodzić to nie piszcie opinia że jest nie dobra bo mi ktoś powiedział, także z obawami szłam na pierwszą wizytę i były one bez podstawne o czym przekonałam się w trakcie wizyty. mam 3 zdrowe córki i przyznam że ciąże nie były powikłane bo były problemy z którymi Pani dr poradziła sobie pomogła zrozumiała kobiete jak kobiete bez epitetów i zbędnych uwag a zły humor no cóż każdy ma wady i zalety, nie mnie to oceniać! pozdrawiam Panią dr życzę sukcesów na drodze zawodowej i prywatnej!!!

NIE POLECAM,osobiście nie byłam pacjentką Pani doktor i się z tego cieszę!! Widziałam jak traktuje swoje pacjentki - coś strasznego!! Bo ja to już byłam totalną "szmatą" dla niej bo nie chodziłam do niej!! Nie powodzenia życia prywatnego nie powinna przelewać na innych!! Kobietę która rodzi dziecko,druga kobieta,która sama przez to przeszła powinna zrozumieć a nie wyzywać RÓŻNYMI epitetami.. Po za tym nic jej do życia prywatnego Kobiet które wchodzą na porodówkę,a za upokarzające słowa które wychodzą jej z ust powinna być odsunięta od wykonywanego zawodu,KOBIETA ABSOLUTNIE BEZ POWOŁANIA!!

Polecam, kompetentna, uprzejma. W przeciwieństwie do dr Książka nie miała problemu by założyć kartę ciąży, pobrać wymaz, wypisać zaświadczenie o ciąży i skierować na odpowiednie badania, a przede wszystkim wydrukować zdjęcia maleństwa. Miałam obawy przed wizytą, ale po wejściu do gabinetu obawy znikły- Pani Doktor jest bardzo rzeczowa, fachowa i naprawdę miła wbrew opiniom innym. Polecam

Witam. Jeśli chodzi o wiedzę i umiejętności lekarskie Pani doktor to dla mnie nie ma o czy dyskutować. Pani doktor ma specyficzne podejscie do pacjętek-widocznie taki charakter. Rodziłam przy Pani doktor i napewno polecam. Trafiłam do szpitala tydzień po terminie, z silnym bólem głowy- zostałam kompleksowo przebadana przez Panią doktor usg, ktg, badanie stanu wód płodowych. Opieka bez zarzutu. Gorzej było z podejściem i wyjaśnieniami ze strony Pani doktor. Żadnych konkretów nie usłyszałam po za tym, że nie ma powodu do niepokoju. Było to z pierwszą ciążą. Poród przebiegł szybko- też dzięki Pani doktor. Negatywne nastawienie do osoby Pani doktor nie jest wyolbżymione bo słyszałam różne inwektywy które wypowiadała, ale pacjentki które rodzą a nie chcą współpracować tez nie są bez winy. Leżałam na porodówce cztery dni dużo słyszałam i widziałam.

Brak szacunku jeśli chodzi o Prawa Pacjenta rutynowo się wyrzuca osobę bliską łamiąc te Prawa.Za wyrzucenie może zapłacić szpital dziesiątki tyś zł odszkodowania.Pacjent decyduje o osobie bliskiej poza wyjątkiem zagrożenia epidemiologicznego ogłoszonego w tym szpitalu a nie fanaberia ginekologa!!!!!.Do tego znieczulenie całkowita(uśpienie).Reanimacja pacjenta resztą decyduje pacjent a tam go się ubezwłasnowolnia za niego decydując.

Pani doktor to świetny specjalista. Przekonałam się o tym na własnej skórze kiedy zajmowała się mną w czasie ciąży oraz w czasie porodu jak i po nim.Bardzo pomaga w czasie porodu i z największą starannością dba o zdrowie i kondycję zarówno pacjentki jak i dziecka. Zadbała o to żeby wszystko przebiegło sprawnie i bezboleśnie. Jest zdecydowanie najlepszym ginekologiem w Kępnie i okolicy. Polecam. 100% pozytyw.

Pani doktor Szmigiel nie powinna nosić tytułu doktora, to po pierwsze. Jej zachowanie jest chamskie, jest opryskliwa, nie traktuje pacjenta jak pacjenta, ale jak naprzykrzającego się petenta. Badanie wykonuje jak "rzeźnik", a nie jak lekarz, krzyczy na pacjentkę, zachowanie jej przypomina zachowanie osoby niezrównoważonej psychicznie osoby, jest wysoce nadpobudliwa, wydaje się, że to jakaś frustratka potrzebująca opieki psychiatry. Już sama twarz mówi sama za siebie, chociaż daleka jestem od osądzania ludzi po wyglądzie. Twierdzi, że pacjentka bez potrzeby (!) przyjeżdża w nocy w niedzielę do szpitala z mocnym krwawieniem, bo najlepiej, żeby przyjechała w poniedziałek, wyzywa, że w 10 tc. zrobiło się USG (przyczyną był ból i krwawienie z dróg rodnych) i tak to się dzieje tylko w Polsce, bo normalnie powinno się pójść na USG kilka tygodni później, jednak nie bierze pod uwagę faktu, że USG robi się nie z nudów, ale gdy odczuwa się i widzi niepokojące objawy. Jeśli zależy Wam czytającym na kompetentnym lekarzu, wykazującym choć odrobinę ludzkich odruchów to strzeżcie się tej dziwnej osoby. Słyszałam potem od innych pacjentek wiele niepochlebnych o tej pani opinii, np. takie, że pani pożal się Boże "doktor" mówiła do jednej: "Teraz to jęczysz, a bzykać się to potrafiliście".

Brak słów, Brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr Oby jak najdalej od takich lekarzy. nie chcę mieć z nią do czynienia

Brak słów, Brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Oby jak najdalej od takich lekarzy. nie chcę mieć z nią do czynienia