lekarzKrystyna Żaczek-Szmigiel

Kępno
51,27848117,9833230 62 782 74 21

Kalendarz przyjęć

Pon15.09Wt16.09Śr17.09Czw18.09Pt19.09So20.09Nd21.09
Brak informacji o godzinach przyjęć

Średnia ocena lekarza

Średnia:
2.8512345
25 opinii

• 5

byłam pacjentką Pani dr. przez 3 ciąże i jestem zadowolona i nie ukrywam że innych lekarzy miałam okazję poznać chodzby przy pobytach w szpitalu lub na wizytach zastępczych u Pani doktor typu urlop Pani dr. chorowałam na epi a Pani dr bardzo dbała o mnie w ciąży zawsze mogłam udać się do niej o pomoc czy radę!!! chodziłam na wizyty w ramach NFZ i nigdy nie odczułam że jestem gorzej traktowana! a charakter Pani dr. no cóż lekarz ma leczyć a nie urządzać pogadanki w gabinecie! a i tak każda z nas chodzby nie wiem jak wyglądała wizyta po powrocie do domu czyta portale i sprawdza czy aby dobrze lekarz się mną zajmuje. też jestem osobą wybuchową nie dająca sobie w" kasze dmuchać" ale potrafię słuchać i także tego oczekiwałam i się nie pomyliłam!!! rodziłam także przy Pani doktor pełen profesjonalizm od początku do końca oraz w nocy po porodzie! kobiety nie bójcie się Pani Szmigiel to tylko kobieta istota ludzka ma gorsze i lepsze dni jak każdy ale jest dobrym lekarzem a błędy zdarzają się każdemu ale jeśli nie chcecie do niej chodzić to nie piszcie opinia że jest nie dobra bo mi ktoś powiedział, także z obawami szłam na pierwszą wizytę i były one bez podstawne o czym przekonałam się w trakcie wizyty. mam 3 zdrowe córki i przyznam że ciąże nie były powikłane bo były problemy z którymi Pani dr poradziła sobie pomogła zrozumiała kobiete jak kobiete bez epitetów i zbędnych uwag a zły humor no cóż każdy ma wady i zalety, nie mnie to oceniać! pozdrawiam Panią dr życzę sukcesów na drodze zawodowej i prywatnej!!!

• 1

NIE POLECAM,osobiście nie byłam pacjentką Pani doktor i się z tego cieszę!! Widziałam jak traktuje swoje pacjentki - coś strasznego!! Bo ja to już byłam totalną "szmatą" dla niej bo nie chodziłam do niej!! Nie powodzenia życia prywatnego nie powinna przelewać na innych!! Kobietę która rodzi dziecko,druga kobieta,która sama przez to przeszła powinna zrozumieć a nie wyzywać RÓŻNYMI epitetami.. Po za tym nic jej do życia prywatnego Kobiet które wchodzą na porodówkę,a za upokarzające słowa które wychodzą jej z ust powinna być odsunięta od wykonywanego zawodu,KOBIETA ABSOLUTNIE BEZ POWOŁANIA!!

• 5

Polecam, kompetentna, uprzejma. W przeciwieństwie do dr Książka nie miała problemu by założyć kartę ciąży, pobrać wymaz, wypisać zaświadczenie o ciąży i skierować na odpowiednie badania, a przede wszystkim wydrukować zdjęcia maleństwa. Miałam obawy przed wizytą, ale po wejściu do gabinetu obawy znikły- Pani Doktor jest bardzo rzeczowa, fachowa i naprawdę miła wbrew opiniom innym. Polecam

• 4

Witam. Jeśli chodzi o wiedzę i umiejętności lekarskie Pani doktor to dla mnie nie ma o czy dyskutować. Pani doktor ma specyficzne podejscie do pacjętek-widocznie taki charakter. Rodziłam przy Pani doktor i napewno polecam. Trafiłam do szpitala tydzień po terminie, z silnym bólem głowy- zostałam kompleksowo przebadana przez Panią doktor usg, ktg, badanie stanu wód płodowych. Opieka bez zarzutu. Gorzej było z podejściem i wyjaśnieniami ze strony Pani doktor. Żadnych konkretów nie usłyszałam po za tym, że nie ma powodu do niepokoju. Było to z pierwszą ciążą. Poród przebiegł szybko- też dzięki Pani doktor. Negatywne nastawienie do osoby Pani doktor nie jest wyolbżymione bo słyszałam różne inwektywy które wypowiadała, ale pacjentki które rodzą a nie chcą współpracować tez nie są bez winy. Leżałam na porodówce cztery dni dużo słyszałam i widziałam.

• 1

Brak szacunku jeśli chodzi o Prawa Pacjenta rutynowo się wyrzuca osobę bliską łamiąc te Prawa.Za wyrzucenie może zapłacić szpital dziesiątki tyś zł odszkodowania.Pacjent decyduje o osobie bliskiej poza wyjątkiem zagrożenia epidemiologicznego ogłoszonego w tym szpitalu a nie fanaberia ginekologa!!!!!.Do tego znieczulenie całkowita(uśpienie).Reanimacja pacjenta resztą decyduje pacjent a tam go się ubezwłasnowolnia za niego decydując.

• 5

Pani doktor to świetny specjalista. Przekonałam się o tym na własnej skórze kiedy zajmowała się mną w czasie ciąży oraz w czasie porodu jak i po nim.Bardzo pomaga w czasie porodu i z największą starannością dba o zdrowie i kondycję zarówno pacjentki jak i dziecka. Zadbała o to żeby wszystko przebiegło sprawnie i bezboleśnie. Jest zdecydowanie najlepszym ginekologiem w Kępnie i okolicy. Polecam. 100% pozytyw.

• 1

Pani doktor Szmigiel nie powinna nosić tytułu doktora, to po pierwsze. Jej zachowanie jest chamskie, jest opryskliwa, nie traktuje pacjenta jak pacjenta, ale jak naprzykrzającego się petenta. Badanie wykonuje jak "rzeźnik", a nie jak lekarz, krzyczy na pacjentkę, zachowanie jej przypomina zachowanie osoby niezrównoważonej psychicznie osoby, jest wysoce nadpobudliwa, wydaje się, że to jakaś frustratka potrzebująca opieki psychiatry. Już sama twarz mówi sama za siebie, chociaż daleka jestem od osądzania ludzi po wyglądzie. Twierdzi, że pacjentka bez potrzeby (!) przyjeżdża w nocy w niedzielę do szpitala z mocnym krwawieniem, bo najlepiej, żeby przyjechała w poniedziałek, wyzywa, że w 10 tc. zrobiło się USG (przyczyną był ból i krwawienie z dróg rodnych) i tak to się dzieje tylko w Polsce, bo normalnie powinno się pójść na USG kilka tygodni później, jednak nie bierze pod uwagę faktu, że USG robi się nie z nudów, ale gdy odczuwa się i widzi niepokojące objawy. Jeśli zależy Wam czytającym na kompetentnym lekarzu, wykazującym choć odrobinę ludzkich odruchów to strzeżcie się tej dziwnej osoby. Słyszałam potem od innych pacjentek wiele niepochlebnych o tej pani opinii, np. takie, że pani pożal się Boże "doktor" mówiła do jednej: "Teraz to jęczysz, a bzykać się to potrafiliście".

• 1

Brak słów, Brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr Oby jak najdalej od takich lekarzy. nie chcę mieć z nią do czynienia

• 1

Mam podobne opinie jak poprzedniczki. W przypadku pani doktór dodatko garść inwektytw za kase.

• 1

Podczas mojego pobytu w szpitalu(zagrożenie poronienia),pani dr była nie miła,opryskliwa,nie wytłumaczyła co się dzieje z moim dzieckiem,nastraszyła,że ciąże będzie trzeba chyba usunąć,zero profesjonalnego podejścia,nie polecam.

• 1

Pani doktor jest strasznie ordynarna, potrafi wyśmiać, ośmieszyć pacjentkę przy otwartych drzwiach prywatnego gabinetu. Zresztą przez zamknięte i tak wszystko słychać. Przez 13lat regularnie leczyłam się prywatnie u Sz.P., po ostatnim, kolejnym "złym dniu" powiedziałam, że moja noga nie przestąpi progu tego gabinetu. Ku mojemu miłemu zaskoczeniu są w Kępnie nawet bardziej kompetentni lekarze, a podejście do pacjenta zupełnie inne.

• 1

Niestety moje zdanie na temat tej Pani nie jest najlepsze. Ocenia pacjentów przez pryzmat kasy, którą zostawili u niej w gabinecie prywatnym. Być może dla "swoich" pacjentek jest uprzejma ale dla pozostałych opryskliwa. Jeśli chodzi o jej kompetencje to na pewno doświadczenie działa na jej korzyść ale poprzez traktowanie pacjentek przedmiotowo bardzo traci na ocenie ogólnej. Poza tym niestety traktuje pacjenta jak totalnego idiotę bez fundamentalnej wiedzy i nawet nie stara się tłumaczyć metody leczenia ale to niestety mankament większości kępińskich lekarzy.

• 4

odbierała mój poród- i dzięki niej miałąm wyciągnięte całe łozysko- bo jak zauważyła część została- a jest to strasznie grożne dla kobiety. zainteresowana w szpitalu moim stanem zdrowia, wyciągała szwy, zapisała antybiotyk. polecam

• 5

POLECAM WSZYSTKIM! Pani doktor jest bardzo miła, a co najważniejsze w tym zawodzie kompetentna.Poświęca tyle czasu, ile pacjentka aktualnie potrzebuje. Wszystko bardzo szczegółowo tłumaczy, odpowiada konkretnie i fachowo na wszystkie pytania i wątpliwości.Jeśli chodzi o sam poród (miałam cięcie cesarskie), jestem bardzo zadowolona. Pani doktor przez cały okres pobytu w szpitalu bardzo zainteresowana, często zaglądała na salę pytając o samopoczucie.Jednym słowem jest godna polecenia,a, że czasem jak twierdzą inni zdenerwowana, to pamiętajmy, ze wielokrotnie nie bez powodu,bo pacjentki bywają bezmyślne,a lekarz ginekolog położnik, odpowiada za dwa życia: dziecka i kobiety.

• 1

Nie chciałabym mieć z Ną już NIC do czynienia. Gruboskórna i arogancka. Stwierdziła,że nie mogę dostać kroplówki na wywolanie porodu (9 dni po terminie) bo ona ma zaplanowane porody.... A gdy w końcu urodziłam nie dała mi znieczulenia przy szyciu-a gdy mówiłam że boli to Ona wmawiała że nie boli....-bezczelna...!

• 5

Polecam wszystkim. Chodzilam do niej w pierwszej ciazy i choze w drugiej. Pani doktor jest konkretna, wszystko wyjasni, nie wsadza na sile do szpitala i mozna do niej dzwonic z kazdym problemem. Raz bylam nawet na wizycie w niedziele :)

• 5

Wspaniała,uprzejma, prowadziła mi pierwszą ciąże.w 30 tygodniu zagrażał mi poród przedwczesny połozyła mnie do szpitala na pare dni, pozniej było coraz to gorzej i urodziłam w 37 tyg. ciaży zdrowego synka,Pani doktor była przy porodzie gdyby nie ona umarla bym chyba tam w bólach,bo reszta lekarzy to KONOFAŁY!!!!!!!!!!!!! Z WYJĄTKIEM DOKTORA cicheckiego TEN TEZ nie patrzy aby kobiety cierpiały zna sie na rzeczy!! tak więc szczerze polecam DOKTOR SZMIGIEL

• 1

niekompetentna niekulturalna tylko sie drze i uwaza sie za najmadrzejsza. jednym slowem ch... nie lekarz. jesli dawno nikt Cie nie wyprowadzil z rownowago to zapraszam

• 1

Okropna,wrzeszcząca i niemiła. Lekarz dobry ale prywatnie,nie polecam.

• 1

Nie miła, wulgarna,nie poświęca pacjentkom odpowiednio dużo czasu,nie polecam jej nikomu!!!

• 5

Świetna pani doktor. to dzięki niej urodziłam i mam zdrowego synka. lezalam w szpitalu tydzien po terminie z nadciśnieniem. inni lekarze kazali mi lezec i czekac az dostane bóli. to własnie doktor Smigiel zaraz jak tylko miala dyzur w szpitalu zrobila mi badania i zdecydowala o cesarskim cięciu. jak się okazało w dniu porobu mialam bardzo wysokie cisnienie, dziecko okazalo sie duze i naturalnie bym nie mogla urodzic. zawdzieczam tej pani doktor zycie swoje i mojego dziecka.

• 5

w grudniu zeszłego roku rodziłam synka. Przeleżałam w szpitalu kilkanaście dni a byłam już po terminie ponieważ lekarze uważali, że dziecku nic nie zagraża na usg musiałam czekac 6 dni od przyjscia do szpitala :( nie mówiąc już o podłaczeniu kroplówki z oksytocyną. Zaden z lekarzy ani na chwile nie zainteresowal się losem moim i mojego dziecka. 22 grudnia wkońcu podłączono mi kroplówke na dyżurze była wtedy doktor Krystyna Zaczek-Szmigiel. Pamiętam jej zainteresowanie każda pacjentką, wsparcie i dodawanie sił. Po przeleżeniu caly dzień pod kroplówką i przespaniu nocy zaczełam rodzic a poród odebrała właśnie doktor Szmigiel :) Doskonale motywowała mnie podczas porodu,a poza tym wspaniale pozszywała popękane mocno krocze. Chciałam też powiedziec że w ciązy należalam do zupełnie innego lekarza, a mimo to po porodzie pani doktor kazała mi właśnie do siebie przyjechac na kontrole rany. Dziewczyny i Kobiety naprawde gorąco polecam panią doktor :)))

• 1

Pani bardzo nieuprzejma,nie posle tam nigdy juz swojej zony.Tragedia. Ostrzegam

• 5

POLECAM. Kompetentna lekarka, poświęcająca odpowiednią ilość czasu każdej pacjentce.

• 1

TRAGEDIA! Kilka(nascie)lat temu gdy miałam koło 20 lat na wizycie spytała kiedy robiłam ostatnio usg, powiedziałam, ze jeszcze nigdy, że nie robiłam bo wszystko bylo ok, a teraz byłam u innego lekarza i zasugerował, żeby sie przebadac bo mam prawdopodobnie zapalenie przydatków. Nawrzeszczała na mnie, powiedziała, ze jak jestem taka mądra to mam sie leczyć sama. Mówiła jeszcze wiele niemiłych rzeczy jak i to, że głupi ten co mi tak powiedział. Sprawę zlekceważyła, a podbrzusze bolało mnie jeszcze długo. Do dziś nie moge zajść w ciążę - DIAGNOZA - niedrożność jajowodów spowodowana prawdopodobnie niewyleczonym zapaleniem przydatków w przeszłości. NIE POLECAM TEGO LEKARZA a wręcz ODRADZAM. Swoją niekompetencją może zniszcyć życie.

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
    2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
    3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
    4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
    5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
    6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
    9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.
    display statlastseen stat