lekarz Krystyna Żmuda

Pediatra, Neurolog dziecięcy

Pani doktor, tak jak napisał już ktoś powyżej ma jakby dwie osobowości. Na wizycie całkiem w porządku, ruchliwe dziecko nie jest dla niej problemem. Jednak na wizycie na NFZ to już zupełnie inna kobieta. Rozdarta, arogancka, wkurzona na dziecko. Niczego konkretnego nie zapamiętałam z tej wizyty, długo dochodziłam do siebie po spotkaniu z Panią doktor

Najlepsza Pani Doktor na świecie. Zawsze miła, uprzejma i profesjonalna. Pani Doktor zawsze jest zainteresowana pacjentami i podchodzi do każdego indywidualnie. Wizyta nie trwa nigdy 10 min z zegarkiem w ręku, tylko tyle ile trzeba. Polecam gorąco.

Pani doktor jeżeli chodzi o leczenie to trafia jak mało kto, przynajmniej w przypadku moich dzieci. Czesto wyciągała je z chorób. Jest takim lekarzem jak to nazywam świąteczno weekendowym. Zawsze oddzwania pyta co sie dzieje i umawia na wizytę. Co do prywatnych wizyt...kwota niska a wizyta kontrolna gratis....

W czystym sumieniem mogę wystawić 5. Pani doktor jest: kompetentna, zawsze odbiera telefony, nawet w okresie świątecznym. Już kilka razy bardzo pomogła mojemu synkowi wyjść z choroby, w okresie, kiedy byłam zostawiona sama sobie, gdyż były to święta czy dni wolne. Zawsze przepisuje leki które były strzałem w dziesiątkę. Nie prawdą jest, że zależy jej na pieniądzach, wizyta od lat kosztuje tyle samo, a kontrola jest za darmo. Przesadzone są opinie mówiące, że jest opryskliwa czy nieprzyjemna. Prawda, nie jest rozrywkowa, ale zawsze uprzejmie i rzeczowo odpowiada na pytania, a to chyba najważniejsze

Polecam ta panią doktor. Bardzo miła, kompetentna, wspiera rodziców. Dzięki niej nasz synek wreszcie przestał płakać. Na drugi dzień od podania kropli stał się spokojny.

Pani Żmuda jest bardzo nie przyjemna dla swych pacjentów leczy za pieniądze jej opinie są nie trafione często się myli

Każda wizyta to tylko postukanie młoteczkiem w kolano, dotknięcie nosa i przejście się po gabinecie. Na zmianę faszeruje dziecko lekami, które nic nie dają. Po roku leki (różne) odstawiłam i nie widzę różnicy. Zapytana, jakie te leki mają działanie, odpowiada coś w stylu, że działają i unika konkretnej odpowiedzi. Ktoś może polecić neurologa dziecięcego w Ośw.? Wizyty miałam i prywatne i państwowe - różnicy w podejściu brak. Jedynie czas czekania na wizytę prywatną jest krótki

Ktoś może polecić neurologa dziecięcego w Ośw.?

Wizyty miałam i prywatne i państwowe - różnicy w podejściu brak.
Jedynie czas czekania na wizytę prywatną jest krótki

Nieuprzejma kobieta, łatwo sie irytuje. Kompetentna? Srednio.

Nieuprzejma kobieta, łatwo sie irytuje. Kompetentna? Srednio.

nie polecam ponieważ pani wielmożnej chyba nie chce sie pracować i wiecznie jest zła i nie zadowolona, po łebkach wizyta szybko szybko,byle następny pacjent,mina Pani wielmożnej odpowiednia do sytacji....

Moim zdaniem pani doktor jest bardzo nerwowa jak na lekarza neurologa i to dzieciecego;).Myslałam ze to tylko ja nie potrafie sie z nia dogadac,a tu widze ze prawie kazdy kto nie leczy dziecka prywatnie.Jest opryskliwa, niemiła i krzykliwa.Jedyny plus ze rzeczywiscie wysyła ,niekiedy nawet załatwia rozne badania.Czy tak jest w kazdym przypadku nie wiem.Zalecam silna dawke srodkow uspakajajacych przed udaniem sie na wizyte do niej;)