lek. med. Krystyna Życzyńska

Chirurg naczyniowy

ŚWIETNY LEKARZ INTETESUJE SIĘ PACJENTEM PO ZABIEGU, OPERACJA ŻYLAKÓW BEZ POWIKŁAŃ . PANI DOKTOR WSZYSTKO MI WYTŁUMACZYŁA JAK MAM POSTĘPOWAĆ PO ZABIEGU . POLECAM

KOMPLETNY BRAK ZAINTERESOWANIA PACJENTEM, NIE TŁUMACZY CO BĘDZIE ROBIĆ JAK CHCE PRZEPROWADZIĆ ZABIEG KOMPLETNA IGNORANCJA PACJENTA NIE WIEM CZY NIE ZALEŻY TEJ PANI NA ZDROWIU I ŻYCIU PACJENTÓW.

Wspaniała osoba i fachowiec. Aż przyjemność do Niej chodzić. Pomogła wielu osobom, które znam. Po zabiegu interesuje się stanem zdrowia pacjenta. Zależy Jej na tym, by było bezboleśnie i estetycznie. Prawdziwe szczęście trafić na takiego specjalistę! ~~Kwiatuszek~~

~~Kwiatuszek~~

nic nie tłumaczyła ani przy przyjęciu ani w trakcie pobytu ani przy wypisie,obużała sie o bzdury, unikała pacjenta,traktowała pytania pacjęta jak głupoty, trzeba było na nią polować żeby się cokolwiek dowiedzieć, na wizytach o ile łaskawie przychodziła była ok 5 sekund. jako fachowiec może dobra ale nie dała sie mi poznać z tej strony

Wspaniały Człowiek i Lekarz ... Szybka decyzja o operacji, dobra komunikacja z pacjentem, brak powikłań po operacji. Blizna mało widoczna.

konkretny lekarz, dobre podejscie do pacjenta

konkretny lekarz, dobre podejscie do pacjenta