lekarz Krzyszof Kołodziejczyk

Alergolog

Lekarz godny polecenia, uprzejmy , poświęca sporo czasu na wywiad i szuka przyczyny schorzenia........

Dobry fachowiec, wspaniały lekarz i człowiek.Bardzo grzeczny, uprzejmy i kontaktowy.Leczę się doktora od kilku lat. Wszystkiego dobrego Panie Doktorze!

Wszystkiego dobrego Panie Doktorze!

świetny specjalista, wkłada w pracę całe serce. Aktualnie pracuje w poradni alergologicznej na ul. Francuskiej 101 Prof Bis MED

Niby nie najgorzej, ale szału ni ma. Dużo pytań (co akurat się chwali), mało tłumaczenia, do tego trochę mrukowaty i nadęty. Nie patrzy holistycznie - inne dolegliwości spoza specjalizacji nie bardzo go interesują - tak na pół gwizdka, a przecież organizm stanowi jedność.

Długie lata męczarni - teraz dzięki Niemu zapomniałam niemal o chorobie. Ogromna wiedza, zaangażowanie i serce dla chorych. My leczymy się by żyć, ON żyje by leczyć.Dziękujemy.

My leczymy się by żyć, ON żyje by leczyć.Dziękujemy.

Bardzo kompetentny specjalista, leczę się u Niego ponad 10 lat. Ma mało czasu dla pacjetów bo jest ich sporo. Gdy zaczęładm leczyć się w tej przychodni mialam spore problemy z astmą. Ataki mnie męczyły nawet przy chodzeniu z jednego pomieszczenia do drugiego. Obecnie nie potrzebuję dodatkowych leków rozkurczowych. Po prostu nie miewam nagłych ataków.

Trafiłam do niego przez przypadek i zostanę, mam nadzieję, na wieki! Super lekarz, bo przede wszystkim jest człowiekiem, a to połowa sukcesu! Super podejście do pacjenta i fachowość. Polecam serdecznie!

Trafiłam do niego przez przypadek i zostanę, mam nadzieję, na wieki!

Witam Zgadzam się z pozostałymi opiniami pacjentów. Pierwszy raz w życiu spotkałam się z tak profesjonalnym podejściem do pacjenta. Gorąco polecam Pana Doktora

Witam

Polecam z czystym sumieniem.Juz kilka osob z moich znajomych korzysta z jego umiejetnisci i tez sobie chwala.Lekarz i człowiek w jednym.To,ze czasem trzeba czekac to nie jego wina- tyle osob chce byc u niego leczonych- a warto. Lecze siebie i syna i bardzo szybko widac poprawe. Mimo iz czasem wyprawiam tam male przedstawienia(dziwne reakcje na szczepienie)to zawsze czyje sie bepiecznie bo moge liczyc na szbka, fachowa pomoc. Nigdy nie wypuscil mnie(a jezdze samochodem)w stanie, w ktorym bym nie mogla jechac. Pcjent jest stale monitorowany. BRAWO DLA WIEDZY I PODEJSCIA DO PACJENTA!

Hm..chyba zbyt mało czasu ma dla pacjentów bo czulismy się jak w fabryce. Musielismy szukać gdzie indziej