dr n. med. Krzysztof Arabski

a od kiedy to lekarz Arabski ma tytuł dr nauk med bo o ile mi wiadomo to takiego tytułu jeszcze nie posiada ,chyba że się mylę.

Beznadziejny lekarz!! tylko po 1 badaniu stwierdził, że nie będe mogła mieć dzieci!! a po roku urodziłam śliczną córeczkę.

Lekarz ktory jest wart polecenia i ktory posiada fachowa wiedze

Lekarz ktory jest wart polecenia i ktory posiada fachowa wiedze

chodzę do doktora Arabskiego od 2009r - prowadził moja pierwszą ciąże - podejrzewał hypotrofię płodu i od razu skierował do szpitala, porobił wszystkie badania, jestem zadowolona... Niestety, rodząc w Knurowie trafiłam na tak tragiczną i niesympatyczną położną że obiecałam sobie że drugi poród na pewno już nie w knurowie... Z tego powodu podczas drugiej ciąży chodziłam do innego doktora pracującego w gliwicach. Wszystko było OK do trzeciego trymestru - zaczęły się problemy z ciążą które czułam że mój lekarz prowadzący lekceważy, trafiłam na patologię do knurowa i oczywiście na doktora ...

Niestety, rodząc w Knurowie trafiłam na tak tragiczną i niesympatyczną położną że obiecałam sobie że drugi poród na pewno już nie w knurowie... Z tego powodu podczas drugiej ciąży chodziłam do innego doktora pracującego w gliwicach. Wszystko było OK do trzeciego trymestru - zaczęły się problemy z ciążą które czułam że mój lekarz prowadzący lekceważy, trafiłam na patologię do knurowa i oczywiście na doktora arabskiego. Zgodził się "przejąć" moją ciążę w 32 tygodniu, zajął się mną i synkiem bardzo kompetentnie, wcale nie odczułam że nie jestem jego pacjentką "od początku"
drugi poród i znów wybrałam knurów ale tym razem trafiłam na cudowną położną - Pani Lidzia/Ludzia - tak o niej mówili... POLECAM...
Również doktor Arabski był podczas porodu - w drugiej fazie był przy moim łóżku, póżniej mnie zszył - kosmetyczny szew który wcale nie bolał i był praktycznie od samego początku niewidoczny...
Ogólnie doktor Arabski jest bardzo kompetentny, dokładnie pyta, tłumaczy, słucha pacjentki - pytał mnie sam z siebie jak chciałabym rodzić, uzgadnialiśmy metody przyśpieszenia porodu - powiedziałam że chce jak najbardziej naturalnie i tak tez się odbyło:)
Podczas wizyty kobieta jest traktowana z największym szacunkiem - Wizyta u niego jest dla mnie bezstresowa. Polecam go naprawdę:) Za moją rada chodzą już do niego moje dwie znajome - obydwie tak samo zadowolone. Znam tez trzy Panie którym podczas porodu uratował życie lub zdrowie ich lub dzieci... Jeśli chcesz czuć się bezpiecznie w ciąży to polecam doktora. Zapomniałam tez dodać że można do niego dzwonić na komórkę i odpowiada na pytania bez problemu, gabinet tez jest ładny i zapewnia intymność i komfort kobiecie:)

POLECAM WSZYSTKIM KOBIETA KTÓRE NIE CHĘTNIE ODWIEDZAJĄ GINEKOLOGÓW-UWIEŻCIE PAN DOKTOR ARABSKI JEST ŚWIETNYM DOKTOREM,WIZYTA U NIEGO TO CZYATA PRZYJEMNOSC,ZADOWOLENIE.PROWADZIŁ MI DWIE CIĄŻE I JESTEM BARDZO ZADOWOLONA JEST SUPER LEKARZEM.POLECAM WSZYSTKIM KOBIETA.

Miałam przyjemność chodzić do pana doktora zarówno prywatnie jak i z funduszu. Mogę więc śmiało powiedzieć, że nie ma dla niego znaczenia czy ktoś przychodzi prywatnie czy na nfz. Jest profesjonalistą. Jeśli ktoś zarzuca mu gonienie za kasą to ja się pytam: dlaczego ma tyle pozytywnych opinii? Dlaczego kobiety tak chętnie do niego wracają? Pan doktor to przypadek lekarza z powołania, kulturalnego, szanującego kobietę, szczerze odpowiadającego na pytania i wątpliwości kobiety. Prowadzi moją drugą ciążę, nie ma problemu ze zrobieniem usg, z wydrukiem pamiątkowego zdjęcia z usg (nie trzeba się o nie prosić jak u niektórych lekarzy), wystawieniem L4 w ciąży (inny pan doktor powiedział mi, że ciąża to nie choroba i wiedząc w jakich warunkach pracuję - opary oleju, lakieru, praca stojąca, wysoka temperatura, nie przestrzeganie praw ciężarnej - musiałam się o L4 wykłócać), nie ma problemu ze zlecaniem badań. Samo badanie przez niego jest też komfortowe, nie patrzy się jak szpak w p... gdy trzeba się rozebrać, wejść na fotel, po badaniu utrzymuje kontakt wzrokowy z pacjentką a nie z jej drogami rodnymi. Polecam go każdej szanującej się kobiecie.

Beznadziejny lekarz, tylko potrafi odpowiednio skasowac pacjentke a nawet jej nie przebada!!!!!!!

Pan dobtor jest bardzo uprzejmy kompetentny i polecam go innym kobietom

Pan dobtor jest bardzo uprzejmy kompetentny i polecam go innym kobietom

Pan doktor prowadzi mnie już od 4 lat. Wcześniej chodziłam do różnych lekarzy, tylko tabletki i tabletki. Za tabletkami przyszła nadwaga i nadciśnienie. Siostra trafiła do Pana doktora gdy poleciła go jej koleżanka. Po dostaniu się do lekarza zrobił mi wszystkie badania, po nich okazało się ze muszę mieć czyszczenie jajników, obecnie jestem na dobrej drodze, i mam nadzieję że się w końcu uda :D Iza

Wspaniały człowiek, cudowny lekarz, ciepły, miły, wzbudza zaufanie. Podchodzi profesjonalnie do swoich obowiązków. Jest stworzony do swojego zawodu i ma najlepsze podejście do pacjentki, jakie można sobie wyobrazić. Tak potrafi rozładować atmosferę, że badanie nie jest stresujące. Poświęca pacjentkom mnóstwo swojej uwagi. Wszystko wytłumaczy. Kiedy trzeba rozśmieszy i pocieszy. Ja trafiłam do P. doktora w 18 tyg ciazy, wczesniej jezdzilam do Kielc, ale nie byłam zadowolona z prowadzenia mojej ciazy przez najlepsza niby p. doktor w Kielcach. P. doktor Arabski wspaniale prowadzil moja ciazę, zlecil szereg waznych badan dzieki czemu wiedzialam ze moja coreczka jest w najlepszych rękach:) P. doktor był również przy porodzie mojej córeczki, wszystko poszlo b. dobrze i sprawnie, bo to profesjonalista:) Polecam również położną P. Irenkę Mastalerz ze Szpitala w Knurowie, również była ze mną w tych trudnych chwilach:)
P.doktor Arabski to wspaniały FACHOWIEC!!! Dziękuję Panie doktorze za wszystko:) Pozdrawiam Paulina S z Jędrzejowa!!!