lekarz Krzysztof Banc

Neurochirurg

Wierna

06.02.2014

Genialny. Nigdy nie zapomnę że uratował mnie. Modlę się za niego. Cierpliwy,przyjmuje po godzinach pracy,oddany temu co robi.

Renata

02.06.2013

świetny lekarz, miły, godny polecenia, fachowiec w każdym calu, polecam wszystkim.dziękuje za wszystko panu doktorowi, dzięki niemu powracam do zdrowia

08.05.2013

miałem z panem doktorem do czynienia na oddziale i więcej nie chciałbym , podszedł do mnie jak do naciągacza który próbuje symulować złe samopoczucie , pytanie tylko po co ? kilkukrotnie próbowałem z nim grzecznie porozmawiać o dolegliwościach , bezskutecznie , ostatnim razem powiedział , że nie ma czasu bo już idzie do domu , więc odpuściłem.
Może jest i dobrym lekarzem ale podejścia żadnego.

24.03.2013

Super lekarz , spokojny, cierpliwy, kompetentny, o dużej kulturze osobistej.

Super lekarz , spokojny, cierpliwy, kompetentny, o dużej kulturze osobistej.

21.03.2013

Lekarz o wysokiej kulturze osobistej,diagnozy bezbłędne,delikatność postępowania przy kontakcie z pacjentem,otwarty na pozostałe problemy zdrowotne pacjenta. Gorąco polecam tego lekarza,tym bardziej że trudno znaleźć tak dobrego fachowca przyjmującego w ramach kontraktu z NFZ.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Sosnowiec"?

Szpital Świętej Barbary

Piotr Ładziński