Krzysztof Banc

Sosnowiec
50,286263819,1040791

Kalendarz przyjęć
Pon20.10Wt21.10Śr22.10Czw23.10Pt24.10So25.10Nd26.10
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.75
12 opinii

Genialny. Nigdy nie zapomnę że uratował mnie. Modlę się za niego. Cierpliwy,przyjmuje po godzinach pracy,oddany temu co robi.

świetny lekarz, miły, godny polecenia, fachowiec w każdym calu, polecam wszystkim.dziękuje za wszystko panu doktorowi, dzięki niemu powracam do zdrowia

miałem z panem doktorem do czynienia na oddziale i więcej nie chciałbym , podszedł do mnie jak do naciągacza który próbuje symulować złe samopoczucie , pytanie tylko po co ? kilkukrotnie próbowałem z nim grzecznie porozmawiać o dolegliwościach , bezskutecznie , ostatnim razem powiedział , że nie ma czasu bo już idzie do domu , więc odpuściłem. Może jest i dobrym lekarzem ale podejścia żadnego.

Super lekarz , spokojny, cierpliwy, kompetentny, o dużej kulturze osobistej.

Lekarz o wysokiej kulturze osobistej,diagnozy bezbłędne,delikatność postępowania przy kontakcie z pacjentem,otwarty na pozostałe problemy zdrowotne pacjenta. Gorąco polecam tego lekarza,tym bardziej że trudno znaleźć tak dobrego fachowca przyjmującego w ramach kontraktu z NFZ.

Wspaniały, kompetentny, bardzo miły.Dzięki Panu moja mama żyje, dziękuję bardzo w jej imieniu :). Polecam tego neurochirurga

Super facet tylko trochę nieśmiały. Wyrzuciłam go z mojego telefonu, ale nie z pamięci. Pozdrawiam pacjentka

Podejście pełne profesjonalizmu. To człowiek odpowiedzialny i poważny, do tego miły i naprawdę godny zaufania, a jeśli chodzi o zdrowie, to wydaje mi się bardzo ważne. Opiekuje się mną już ładnych parę lat i mimo to, nie potrafię powiedzieć o Nim ani jednego złego słowa. Nasuwa mi sie tylko jedno, które kieruję do Pana Krzysztofa - DZIĘKUJĘ. Oby więcej takich lekarzy.

Wspaniały człowiek, cudowny lekarz, zawdzięczam mu życie- chciałabym coś dla niego zrobić, czuję wielką wdzięczność- Panie doktorze bardzo dziękuję!!!

Dzięki jego "złotym rękom" żyję. Mistrz w pełnym tego znaczeniu!!! Wzór umiejętności i uprzejmości :D

Wspaniały, kompetentny, bardzo miły, polecam tego neurochirurga

wspaniały uprzejmy lekarz,sympatyczny, fachowiec wysokiej klasy

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny