lekarz Krzysztof Banc

Neurochirurg

Super lekarz,kompetencja,doświadczenie,empatia oraz wysoka kultura osobista.Żywy przykład przypadku "na wymarciu".Pozdrawiam życząc zdrowia.

Cudowna osoba, wspaniały lekarz. Cierpliwość, spokój, szczerość, pokora emanują od tego wspaniałego lekarza na pacjenta. Bardzo dziękuję za uratowanie życia.

Podzielam opinię,że Pan doktor Krzysztof Banc jest lekarzem na najwyższym poziomie. Znakomity neurochirurg a przy tym skromny człowiek. uratował zycie nie jednej osobie ..Kompetentny z ogromnym doswiadczeniem, wiedzą. Mogę mu życzyć tylko dużo zdrowia i być wdzięczną jako pacjentka za Jego zaangazowanie w ratowanie ludzkiego zycia.

Bardzo antypatyczny, zero empatii, potrafi załatwić jedynie prywatną wizytę. Nie polecam nie chce podjąć się trudniejszych wyzwań.

Bardzo dobry lekarz, człowiek. Operował moja mamę, dokonał rzeczy niemożliwych. Doktor Banc jest neurochirurgiem na najwyższym światowym poziomie. Po prostu " Złota Rączka" w swojej dziedzinie. Dziękuję, Panie Doktorze.

Wspaniały lekarz ma podejście do pacjentów opanowany przejmuje wszystkich nawet po godzinach żeby wszyscy tacy lekarze byli.

Genialny. Nigdy nie zapomnę że uratował mnie. Modlę się za niego. Cierpliwy,przyjmuje po godzinach pracy,oddany temu co robi.

świetny lekarz, miły, godny polecenia, fachowiec w każdym calu, polecam wszystkim.dziękuje za wszystko panu doktorowi, dzięki niemu powracam do zdrowia

miałem z panem doktorem do czynienia na oddziale i więcej nie chciałbym , podszedł do mnie jak do naciągacza który próbuje symulować złe samopoczucie , pytanie tylko po co ? kilkukrotnie próbowałem z nim grzecznie porozmawiać o dolegliwościach , bezskutecznie , ostatnim razem powiedział , że nie ma czasu bo już idzie do domu , więc odpuściłem. Może jest i dobrym lekarzem ale podejścia żadnego.

Może jest i dobrym lekarzem ale podejścia żadnego.

Super lekarz , spokojny, cierpliwy, kompetentny, o dużej kulturze osobistej.

Super lekarz , spokojny, cierpliwy, kompetentny, o dużej kulturze osobistej.