dr n. med. Krzysztof Besler

Traumatolog, Ortopeda

Nie polecam tego lekarza! Wizyta trwała 2 minuty.Poprosiłam o skierowanie na rezonans magnetyczny niestety odmowa. Lekarz nie lubi gdy zadaje mi się pytania. Nie polecam!

Nie polecam tego lekarza!
Lekarz nie lubi gdy zadaje mi się pytania.
Nie polecam!

godny polecenia , 20 lat temu Pan dr n.med. ustalił i zdiagnozował problem jaki miała moja córka z kolanem, skierował na tomografię komputerową i przeprowadził operację kolana w Piekarach Ślakich laparoskopowo i przyjął ja na oddział bez problemów mimo wyczerpania punktów z 08 NFOZ w Opolu. Po operacji Córka do tej pory nie ma problemów z tym kolanem .teraz sam korzystam z jego porad i leczenia i bardzo polecam

Bardzo dobry specjalista, budzi zaufanie, poświęca czas, trafnie potwierdza diagnozy, jest miły, uprzejmy, reaguje na prośby, rozmawia, na wizycie dokładnie przygląda się przypadkowi. Bardzo serdecznie polecam!!!

Wspaniały specjalista , znajacy się na swoim fachu . Z zaangażowaniem , zapałem i życzliwością, podchodzi do każdego pacjenta . Trafnie stawia diagnozę oraz dokładnie tłumaczy przebieg wykonywanego zabiegu . Do każdego podchodzi indywidualnie z życzliwością i troską. Z czystym sumieniem mogę polecić dr Krzystofa Beslera, lekarz z powołania

Dr Beslera z czystym sumieniem mogę nazwać najlepszym ortopeda dziecięcym na Śląsku! Okazał się niezwykle pomocnym i skutecznym specjalistą w trakcie leczenia mojego dziecka . Lekarz z ogromnym doświadczeniem i co najważniejsze podejściem do najmłodszych pacjentów.

Kasa, kasa i kasa. Brak diagnozy przez 4 tyg. Zwlekanie żeby jak najwięcej wyciągnąć kasy od pacjenta, co tydzień 180 zł.

Lekarz który zna się na swoim fachu. Moja córka była operowana przez doktora i po złamaniu kolana oprócz blizny nawet wspomnienie nie zostało. A w innym szpitalu nie wiedzieli co z nią zrobić. Z całego serca polecam doktora.

Moje wizyty u Pana Beslera zaczęły się przed ukończeniem 18 roku życia. Z wielkim zaangażowaniem przeprowadził 3 operacje, z których jestem bardzo zadowolona. Podczas leczenia służył pomocą, dobrą radą oraz poświęcał mi dodatkowy czas na wyjaśnienie przebiegu wykonywanego zabiegu. Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Krzysztofa innym.