Krzysztof Białach

Chirurg stomatolog

Właśnie wróciłam z wizyty u Pana Krzysztofa jestem Mega zadowolona obsługa na wysokim poziomie pełen profesjonalizm. Nie miał problemu przyjąć nas o tej godzinie mimo pożnej godziny 22.00 cena do negocjacji gorąco polecam bez bólu szybko miło i solidnie kontakt tel. Perfekcyjny Nie Ma Drugiego Takiego lekarza w Kuj.pomorskim.Polecam Wszystkim Już się nie Boję.Będę częściej Mega Zadowolona

Lekarz bardzo miły.W sobotę późnym wieczorem nie odmówił pomocy i zgodził się na kwotę, którą sama mu zaproponowałam.

Siemaneczko wszystkim właśnie wracam do Pana doktora i jestem zadowolony z jego pracy miałem problem z zębem ropnym a on cyk i już po problemie jestem zadowolony więc krótko powiem polecam go

Bardzo polecam, świetne podejście do pacjenta . Ciężkie do wyrwania zęby wyrywa szybko i bezpoleśnie .

Trafiliśmy do Pana doktora z 6-letnim dzieckiem w dniu wolnym od pracy, a konkretnie w święto, tj. 1 Maja... wizyta przebiegała w miłej atmosferze..pan doktor z uśmiechem nas powitał i wszystko wyjaśnił, co będzie robił...sprawnie wyrwał ząb i oczyścił ropień zagadując dziecko...córka zadowolona wyszła z gabinetu i obiecała, że jeszcze wróci:) szczerze POLECAM!!!!

Nie polecam bardzo bardzo dużo kasy trzeba zapłacić ale Pan stomatolog dobry bajer pół sukcesu omijać z daleka ten gabinet

pół sukcesu omijać z daleka ten gabinet

Dzień dobry, absolutnie odradzam! Pojechałem do tego pana z 8 - letnim synem, którego bardzo bolała stała 6. Pan "dr" chciał wyrwać synowi zęba za 800zł. ( Nasza Pani doktor była na wyjeździe, stąd pojechaliśmy do tego pana szukając pomocy, bo syn bardzo cierpiał). Skończyło się na zrobieniu zastrzyku, który kosztował nas 600 zł i uśmierzył ból na pół godziny. Wieczorem nasza Pani doktor zadzwoniła i kazała natychmiast przyjechać (rozwierciła zęba - był ropień w zębie) dzieciak po 5 min. jak nowonarodzony - nie wzięła nawet złotówki, powiedziała że wstyd jej za "kolegę po fachu". Dobra, szczera rada - omijać tego gościa szerokim łukiem !!!

Ja nikomu nie polecam...najgorszy dentysta w moim zyciu...pojechalam do niego w nocy zalozyl mi lekarstwo i za to wziol 200 zl...gdzie po 2 lub 3 godz zaczelo spowrotem zaczelo rwac a dodatek bylam w ciazy....powiedzial mi ze musze miec usowanie chirurgicznie...umowilam sie z nim gdy pojechalam do niego do niego do gabinetu na rynku to przezylam szok....dal mi znieczulenie nastepnie nie poczekal az znieczulenie zadziala tylko wyrywal jego pomocnica trzymala mnie sila....takiego bolu jeszcze nigdy nie przezylam....zrobilo mi sie slabo musieli mnie spowrotem posadzic....i zawolal 350 zl gdy powiedzialam mu ze mam tylko 300 to powiedzial ze przy kontrolnej wizycie darmowej doplace te 50 zl ale juz sie u niego nie pokazalam a co do czego doszlo to zostawil mi kawalek zeba i zaczelo mi nachodzic ropa....musialam skorzystac z innego dentysty.....wiec radze wam daleko od tego Pana doktora...

Nie polecam Dr. Białacha to sadysta nie dentysta. Po wizycie nie mogłam sie uspokoić i dojść do siebie. Trzymał mnie siła na fotelu. Skasował nie mało a na dodatek zostawił kawałek korzenia. Wrócilam aby dokończył spapraną robote a on kazał mi płacić za swoją niekompetentną usługe. Zostawił mi tylko w portfelu na bilet powrotny do domu. Po kilku latach na zdjeciu okazało się że i tak nie usunął korzenia do konca. A dziąsło w takim stanie że koszmar. To było najgorsze doświadczenie w życiu. Omijajcie go szerokim łukiem.

Prywatnie cudownie, zero bólu i kupa kasy. Niestety na nfz koszmar. Mój poród był lżejszy od wyrwania zęba u tego " lekarza". Uważajcie! !!