Krzysztof Bik

Łódź
51,77423619,45565940 42 645 75 01

Kalendarz przyjęć
Pon24.11Wt25.11Śr26.11Czw27.11Pt28.11So29.11Nd30.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.95
18 opinii

Do doktora chodzę ze swoją córką od 2 miesiąca życia. Najpierw leczyłyśmy się na dysplazje bioder i byłam bardzo zadowolona z leczenia, niestety pan doktor tak się skupił na biodrach, że nie zauważył defektu stóp córki. Dopiero gdy zwróciłam uwagę, że córka zgina stopy do środka podjął się ich leczenia (to było gdy córka miała już 4miesiące) Trochę mam żal do pana doktora, że na pierwszej wizycie nie przepadał córki całościowo tylko skupił się na biodrach. Na szczęście późniejsze leczenie stóp również poszło bardzo sprawnie i nie mam żadnych zarzutów co do pana doktora. Ogólnie uważam, że jest dobrym specjalistą, tylko wizyta trwa zbyt szybko i jest zbyt rutynowa

Lekarz bardzo dobry gorzej z czasem oraz z dostaniem sie i umowieniem na wizyte

Usunięcie chrzęstniaka , uzupełnienie ubytku kostnego i szycie -wszystko na 5!BRAVO!

nie zgadzam się z opiniami na temat p.Krzysztofa. Gdyby nie on ja nigdy bym nie stanęła na nogi. a co do matki, która wbiła swoje dziecko w buty ortopedyczne- serdecznie gratuluje pomysłu spaprania nóg dziecku. wystarczą zwykłe buty z usztywnioną piętą a nie jakieś modne bez pięty lub klapki do chodzenia po domu. dr. Bik jest bardzo dobrym ortopedą godnym polecenia i zaufania mimo, że może wizyty nie trwają zbyt długo są napewno specjalistyczne.

Najlepszy lekarz na świecie , wyleczył moje dziecko .

bardzo kiepski ortopeda . W swoim gabinecie na ul. Piotrkowskiej ma biurko ,komputer i krzesło. Dla pacjenta ma dosłownie 5 minut i następny pacjent.Moją córkę zbadał bez używania jakiegokolwiek sprzętu, stawiając ją pod ścianą i stwierdził, że wszystko jest w porządku, wystarczy że będzie chodziła z kijem i postawa sama jej się skoryguje. Lepiej omijać go z daleka

dziwię się ze ten pan dr ma tyle pozytywnych opinii byliśmy u niego z naszym synkiem na wizycie prywatnej - polecila nam go 1 pani dr wizyta trwała max 10 min lekarz stwierdził że dziecko jest zdrowe ze kiedyś w przyszlosci mam z nim chodzić na basen.. na moje sugestie ze mały bardzo dziwnie stawia nózki, ewidentnie ma problemy z bieganiem, że nasza pani pediatra widzi "gołym okiem" ze coś jest nie tak - po prostu potraktował mnie jak przewrażliwioną matkę.. m-c później poszliśmy do innego ortopedy, okazalo się ze synek musi nosić buty ortopedyczne, ma koślawość kolan i pięt, ponadto cos tam z biodrami... uważam że wizyta u tego pana była wyrzuceniem pieniędzy w błoto, gdybyśmy się posłuchali wada u naszego synka by postępowała!!

Super diagnozuje stawy biodrowe u dzieci.Wyleczyl moja corke bez operacji.Rewelacja polecam wszystkim wykonanie u niego usg stawow biodrowych dzieci.Bardzo mily kompetentny moze troche za malo poswieca czasu pacjetowi ale trudno sie dziwic jak przyjezdzaja do niego tlumy ludzi

Bardzo miły i skłonny do żartów. Dr.Bik leczył moją rękę po wadzie wrodzonej, ona już i tak nigdy nie będzie sprawna to wiem.. ale i tak zrobił dużo aby mi pomóc. Polecam w 100% jak widzę na wizytach to ludzie jada całą pół Polski do Łodzi do tak DOSKONAŁEGO LEKARZA I DOKTORA.

Dr. jest ortopedą dziecięcym.To ważna informacja.Nie można znać się na wszystkim.Jako ortopedę dziecięcego oceniam wsoko.Godny polecenia

Bardzo sympatyczny człowiek. Znam go tylko z oddziału, ale zawsze na każde pytanie odpowiedział, bardzo sympatyczny i zawsze znalazł czas dla pacjenta.

Wizyta trwała 2-3minuty w CZMP w Łodzi. Brak skierowania na zdjęcie RTG. Warto wspomnieć, że skolioza w granicach 50 stopni w skali Cobba wymaga stałej kontroli progresji. Wg doktora prześwietlenie nie jest potrzebne (brak od 1,5roku), natomiast wg opinii kilku innych lekarzy i rehabilitanta jest ono niezbędne. Śmiem twierdzić, że pan doktor robi wszystko na 'odwal się' byle dalej i nie przykłada zbytniej wagi do pacjenta, bynajmniej podczas wizyty w szpitalu. Zdecydowanie nie polecam.

Dobrze wykonuje USG stawów biodrowych u malutkich dzieci. Dziecko 4 miesięczne miało stwierdzoną wadę biodra w państwowej przychodni u innego lekarza i obowiązek noszenia poduszki Frejki, po konsultacji u Pana doktora Bika okazało się, że wszystko jest w normie i wystarczy szerokie pieluchowanie. Na kolejnej wizycie okazało się, że wszystko jest ok (nie trzeba szeroko pieluchować).Zweryfikowałam to badanie USG u 2 niezależnych lekarzy wszyscy potwierdzili, że jest ok.

Mechanicznie przytakuje, gdy opisuje się objawy, w tym czasie wypełniając inne dokumenty i jednym okiem zerkając na zegar. Po krótkim badaniu wykluczył dyskopatię z uwagi na umiejscowienie dolegliwości. Cała wizyta trwała nie więcej niż 2-3 minuty. Po wykonanym rezonansie magnetycznym okazało się, rzecz jasna, że nie jest to nic innego, jak właśnie dyskopatia. Nie polecam.

Bardzo dobry specjalista,niezwykle uprzejmy i kompetentny. Świetny diagnosta,prześwietlenie w moim wypadku było tylko potwierdzeniem wcześniej postawionej diagnozy.

Duża kompetencja ,niestety bardzo dużo pacjentów przed drzwiami przychodni i to chyba najlepsza rekomendacja.

Dr.Krzysztof Bik kilka lat temu podjal sie operacji mojej nogi ze schorzeniem koslawosci kolana,zapewnial mnie ze ta operacja odniesie sukces poniewaz wykonywal ja juz niejednokrotnie,po bolesnym i trwajacym ponad poltora roku leczeniu okazalo sie ze stan mojej nogi jest o wiele gorszy niz byl.jestem 27letnia kobieta i wyglad mojej nogi przed operacja i po niej jest tragiczny!w obecnym stanie konieczna jest kolejna operacja.Ten lekarz dla mnie powinien zostac conajwyzej weterynarzem,choc tez niechcialabym oddac w jego rece swojego zwierzaczka.Panie doktorze!!LITOSCI,ludzie potrzebuja pomocy od pana,ufaja panu a potem latami cierpia.

Bardzo dobry specjalista polecam wszystkim

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny