lekarz Krzysztof Bobkiewicz

Internista, Lekarz rodzinny, Neurolog

2,4

Nie polecam

Nie polecam

Witam, Nie przypuszczałem, że będę musiał wystawić opinię, ale robię to w celu przestrogi dla potencjalnych pacjentów. Po zapisaniu się do tego lekarza w pewnym momencie padło podejrzenie choroby, która nieleczona kończy się śmiercią w ciągu kilku lat od wystąpienia objawów. Pan doktor nie zlecił żadnych badań w kierunku choroby, nawet nic nie zasugerował, co zrobić. Dalsze badania wykonane na własną rękę potwierdzały chorobę, jednak Pan doktor stwierdził, że to o niczym nie świadczy i powiedział, że jestem zdrowy, bo nie widzi u mnie żadnych objawów. Zapisałem się do innego ...

Witam,

Zapisałem się do innego lekarza. Pokazałem wyniki badań. Skierowanie do szpitala dostałem natychmiast.

Właśnie uwolniłem się od niego zamiast leczyć to tylko krytykuje swoi kolegów po fachu i pacjentów.Cały czas tylko narzeka na system, NFZ a ja z moimi problemami czułem się jak intruz.Nie polecam.

Masakra jakaś. kazał nosic mi opaskę na stopę przez chyba 3 miesiące, a tymczasem noga powinna byc w gipsie, jak sie później okazało! Wielkie dzięki!... z resztą gada jak najęty o wszystkim, tylko nie na temat.

Nie polecam! W związku z częstymi bólami głowy leczył mnie na migrenę, a okazało się, ze to ostre zapalenie zatok. Kiedy wróciłam z problemem i zdjęciem zatok zrobionym prywatnie, powiedział- niby w żarcie, żebym zaczęła uprawiać seks to problem zniknie. miałam wtedy 16 lat ;/

nigdy więcej,uważam że nie jest dobrym specjalistą

nigdy więcej,uważam że nie jest dobrym specjalistą

jeden z lepszych lekarzy rodzinnych kompetentny,konkretny,wie o co chodzi w tym zawodzie polecam

Jeden z najlepszych lekarzy z jakimi miałem do czynienia. Fachowiec w każdym calu.

Kompetentny i fachowy lekarz, umiejętnie podchodzi do pacjenta, przepisuje POMAGAJĄCE leki