lekarz Krzysztof Boćkowski

Ginekolog położnik, Seksuolog, Ginekolog

Przyjmował mój drugi poród. Odzyskałam wiarę w lekarzy. Wspaniały człowiek, czułam, że jemu chodzi o dobro moje i dziecka. Żartuje, czym rozładowuje stres. Po porodzie pofatygował się na połóg, sprawdzil jak się mam, podał rękę. Mam porównanie z pierwszym porodem, gdzie lekarz był bezlitosny i chamski. Życzę wszystkim takiego lekarza przy porodzie

swietne podejście do kobiet ciężarnych profesjonalizm w każdym calu,dziekuje panie doktorze za pomoc w przyjściu na swiat mojej wnuczki w 2012 roku,.pozdrawiam babcia

Kompletny brak kompetencji, jak ktoś taki mógł nie stracić jeszcze prawa do wykonywania zawodu? Skandaliczne.

25 listopada zostałam przyjęta na cesarķę.Dodam że w tym dniu był nawał pracy jeżeli chodzi o cesarskie cięcia.Mimo że mogłam czekać parę dni bo nie miałam skurczy I jeszcze zjadłam przed operacją to pan doktor przyjął mnie bez obstawiawiania mnie za to, podszedł do tego żartobliwie,dzięki temu nie denerwowałam się tak bardzo.Chciałam zasnąć i bez bólu urodzić,i zeczywiście jakby to był sen,jakby bocian mi przyniósł dzieciątko,a to ten lekarz p.dok.Boćkowski precyzyjnie wykonał cięcie, rana była mała i szybko się zagoiła.Jestem bardzo wdzięczna panu doktorowi, tym bardziej ,że strasznie się bałam rodzić z racji wieku (37lat)i że starałam się o dziecko 7lat.Bardzo dziękuję za fachowość i zrozumienie dla pacjenta.

Kochane! Osoba, która głosi takie poglądy raczej zaufania nie wzbudza. Pokażmy, że nie godzimy się na bagatelizowanie przemocy i omijajmy takich ludzi z daleka! http://www.czasbialegostoku.pl/artykul/kobiety-same-prowokuja-do-gwaltu-coraz-wiecej-seksualnych-przestepstw-w-regionie