lekarz Krzysztof Buczeń

Ogromne podziękowania dla Pana doktora za "postawienie mnie na nogi", lekarz jak najbardziej godny polecenia. Dziękuję!

Panie Doktorze - po prostu dziękuję, dobrze że w Koszalinie mamy takiego dobrego lekarza wdzięczna pacjetka

Wspaniały człowiek,specjalista, lekarz.Polecam wszystkim potrzebującym pomocy,cierpiącym Pana Doktora

Pan doktor Krzysztof Buczeń poskładał moją piętę w całość.Dziękuję jeszcze raz i cieszę się że mamy tak dobrego fachowca i wspaniałego człowieka.Mam nadzieję że nikt nam go nie podkradnie i nadal będzie leczył w Koszalinie.

Doktor bardzo rzeczowy, ewidentnie widać że posiada bardzo dużą wiedzę w dziedzinie ortopedii. Nie wmawia nieistniejących chorób, woli najpierw wprowadzić obszerną diagnostykę. Ponadto jest bardzo życzliwy, udziela odpowiedzi na wszystkie zadane pytania. Wizyty nie trwają 2 minuty, doktor wykorzystuje cały przeznaczony czas na badania i wywiad. Cieszy mnie to ogromnie. Wyleczył już kilka osób z mojej rodziny, za każdym razem postawione diagnozy były trafne. Bardzo polecam doktora :)

Opinia względna, moze wiedze pan ma, lecz czas oczekiwania godzine opoznienia, staranny, proszac o l4 stwierdził ze mam sie udac do lekarza rodzinnego on nie wystawia. Żenujące stad obniża całokształt.

Cóż można napisać czy powiedzieć ja napiszę tylko DZIĘKUJĘ lekarz godny polecenia i zaufania czyni cuda

cieszę się że spotkałem ze swoim problemem takiego lekarza na swojej drodze. Poświęcił mi tyle czasu abym zrozumiał, pocieszył i poradził jak mam robić i ćwiczyć. Lekarz jakich mało! dziękuję i polecam innym

Serdecznie dziekuje za opieke, fachowosc życzliwość za podejscie czlowiek do czlowieka.....wdzieczny motocyklista ze slaska....

Dr Buczeń to lekarz, pełen profesjonalizmu, kunsztu zawodowego, ale zarazem człowiek pełen empatii - wrażliwości na drugiego człowieka, a to przecież tak ważne w tej profesji, a niestety, coraz rzadziej spotykane. Dlatego jeszcze raz z całego serca dziękuję Panie Doktorze, za Pana pomoc, zrozumienie i poświęcenie. Dzięki Panu wraca wiara w ludzi i to, że medycyna może mieć " ludzką twarz":) Życzę Panu samych sukcesów i zadowolenia, tak w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Wdzięczna pacjentka Jolanta N