lek. dent. Krzysztof Buczkowski

Pan Doktor to dobry specjalista . Groziło mi wyrwanie 12 zębów uratował wszystkie . Polecam z czystym sumieniem . Stomatolog godny zaufania zwłaszcza że z zębów juz prawie nic nie było !

Doswiadczenie z pane buczkowskim Milan pare later temu on leczyl kanowowo forego zemba w efekcie almosstracilam Togo zebra . Wyglada bard ale musialam udac siege do inner dentist story go uratowal ale nadal zab wyglada bard zle (zmienil kolor na zolty . Musze go wybielac odd czasu do czsu . Pan buczkowski powinen zamknac swoj gabinet dawno temu . Zdecydowanie nieyce polecam chyba zed chcecie wydac pieniadze w bloto

Profesjonalny gabinet wyposażony w nowoczesny sprzęt . Krzysztof Buczkowski jak i jego żona Ewa to dwójka prawdziwych fachowców . Polecam tych stomatologów z czystym sumieniem .

korzystam systematycznie od wielu lat - polecam

korzystam systematycznie od wielu lat - polecam

Stomatolog przeprowada lecznie nie wyjasniajac leczenia ,pobiera wysokie oplaty za kazda wizyte, pracuje wg starych metod, bierze zaplate nawet za zle wykonana prace(np korona zbyt mocno zeszlifowana ktora nie jest w zgryzie)