dr n. med. Krzysztof Cecherz

Laryngolog, Otolaryngolog

Serdecznie polecam! Operacja zmieniła moje życie! Nos wyglada lepiej ale co najważniejsze jest drożny. Od kilku miesięcy funkcjonuje jak zdrowy człowiek. W końcu się wysypiam i nie budzę się z bólem głowy! Nie chrapię, jestem bardziej wypoczęty, sen stał się tym czym był kiedyś. Mam więcej energii. Bez wątpienia polecam!!!

Serdecznie polecam!
Operacja zmieniła moje życie!
Mam więcej energii. Bez wątpienia polecam!!!

Doktor Cecherz bardzo nam pomógł. Ze względu na planowany wyjazd, zależało nam na szybkim przeprowadzeniu operacji prostowania przegrody nosa i usunięcia migdałka. Wszystko się udało tylko dzięki przychylności Pana Doktora. Tydzień po zabiegu syn czuje się znakomicie, w końcu nie chrapie.. Dziękujemy

Pan Doktor konsultował mojego syna i wykonał operację nosa.Wspaniały specjalista z ogromnym zaangażowaniem,empatią i życzliwością. Uzyskaliśmy profesjonalną pomoc i mieliśmy poczucie, że jesteśmy w cudownych, dających poczucie bezpieczeństwa rękach. Z całego serca polecam Pana Doktora!

W kwietniu w 2021 r. przeszłam zabieg koncho-septoplastyki u dr Cecherza prywatnie. Zabieg był zbyt radykalny i obecnie mam Zespół pustego nosa(ENS). Jamy nosa są ogromne. Czuję się fatalnie. Jestem osłabiona, ciągle zmęczona, silne bóle głowy, zaburzenia równowagi, zatkane uszy, szumy uszne, duszności, lek, niepokój, nerwowość, duża mgła mózgowa i wiele innych. Czuję się jak wrak człowieka i ledwo chodzę do pracy. Dr o wszystkim wie ale nie chce oddać pieniędzy za nieudany zabieg. Najgorsze, że na te chorobę nie ma lekarstwa. W Polsce próbuje to leczyć dr Zagor. Na świecie jest 2 lekarzy w USA i Niemczech. Opinie wystawiam tu, ponieważ na "Znany Lekarz" nie można wystawić negatywnej opinii.

Panie Cecherz. Zwracam się tu osobiście, żeby wszyscy przeczytali co z pana za typ. Przyleciałem specjalnie z USA, po obejrzeniu pana video z nadzieja, że pan mi pomoże, bo ci w Stanach nie zadziałali. Pan natomiast wydał się obrażony, że nie do pana pierwszego się udałem z moim problemem, ale panu wyjaśniłem na pierwszej wizycie, że moja kondycja nie była na tyle dobra by móc latać samolotami, to że mam hypecusis i szumy, a latanie tylko wzmaga te dolegliwości. Tak, zacząłem od lekarzy w USA. Wydałem w cholerę kasy, żeby się z panem zobaczyć (20.000 PLN za bilecik w LOcie- TAK dawdziescia tysięcy złotych, bez planu B z kim jeszcze moglbym się w Polsce spotkać). Snobem nie jestem, ale chciałem mieć spokój kupilem więc biznes klasę, bo bezdech senny to masakra jest. Zachował się pan jak dzieciuch. Ściągnął pan ze mnie extra 2x200PLN i olał pan sprawę ciepłym moczem. Trzeba by może powiedzieć jasno, że nie zna pan angielskiego, nie potrafi przeczytać co inni lekarze za granicą napisali o usztywnieniu mojego podniebienia. Nie odbiera pan telefonu, nie odpsuje na e-mail, ani na smsy. Można by było napisać “Panie Mariuszu, nie podejmę się dzialania”, albo “Panie Mariuszu, ch*j panu w du*e lecz sie sam” COKOLWIEK. Zwodził mnie pan dwa tygodnie, a ja czekałem na jakiś kontakt co dalej. To video co pan tam ma na YouTube to niezła przynęta, dla frajerów, no i właśnie padło na mnie niestety. Mniemam, że jest pan zadowolony i za moje 4 stówki miał pan smaczny obiadek gdzieś na dole w Atrium- Goclawek. Pozdrawiam :)

Nie polecam kilka lat temu zrobił mi zabieg na podniebieniu jak chrapałem tak chrapię a może gorzej!

Mając 27 lat okazało się , że mam OBS (obturacyjny bezdech senny) w stopniu ciężkim AHI>30 . Pan dr. zdiagnozował , że spowodowane jest to w dużej mierzy znacznym powiększeniem migdałka gardłowego co u osoby dorosłej jest dosyć rzadkie. Nie zmuszał mnie do operacji a jedynie wykazywał różnice w możliwościach leczenia. Sam zdecydowałem się na operację. Operację miałem w klinice Enel -med. Pan Dr zaglądał do mnie przed i po operacji . Sam zabieg właściwie zmienił moje życie. Oddycham z lekkością , wolniej się męczę i lepiej śpię. Nie miałem żadnych komplikacji pooperacyjnych. Potem Pan Dr zaprosił mnie na wizytę do siebie do przychodni i przyjął mnie z miejsca jako swojego pacjenta pooperacyjnego. Sam Pan Dr zawsze kulturalny i starający się wytłumaczyć wszelkie wątpliwości . Przed samą operacją 3 razy pytał czy jeszcze chciałbym coś wiedzieć. W enelmedzie rzeczywiście do pacjenta podchodzi się taśmowo przez co są opóźnienia ale to kwestia przychodni a nie lekarza. Sam czekałem 2,5 godzinny na swoją kolej ale żaden lekarz nie powie , że operacja będzie trwałą dokładnie 38 minut i 20 sekund to było by śmieszne. Podsumowując jeżeli jeszcze kiedyś będę potrzebował interwencji lekarza tej specjalności to na pewno się pofatyguje do Pana Dr.

Super lekarz:) Skutecznie i profesjonalnie zajał się operacją mojego nosa po dawnym złamaniu. Nos wygląda bardzo ładnie i oddycha mi się rewelacyjnie:) Pan doktor Krzysztof Cecherz jest konkretny, zaangażowany, kulturalny i życzliwy. Dba o swoich pacjentów na każdym etapie leczenia. A tampony z nosa wyjął w taki sposób, że nie zdążyłam poczuć żadnego bólu. Polecam bardzo serdecznie.

A tampony z nosa wyjął w taki sposób, że nie zdążyłam poczuć żadnego bólu.
Polecam bardzo serdecznie.

To była pierwsza i ostatnia wizyta u tego lekarza. Czułam się jak intruz, który zajmuje czas panu doktorowi. Nie uzyskałam żadnej porady ani pomocy na jaką liczy pacjent zgłaszający się do lekarza. Mam przewlekłe zapalenie ucha, podczas wizyty miałam dodatkowo gorączkę pow. 39st i silny ból gardła. Zalecenia: środki p. bólowe i płukanie gardła. Następnego dnia lek. rodzinny stwierdził ostrą anginę. Nic dodać nic ująć - NIE POLECAM

To fantastyczny lekarz!!! Mój syn przebył u Pana doktora operację zatok i usunięcie ogromnego polipa 18.02.2014. Przed zabiegiem słyszeliśmy wiele opinii, o tym że po operacji czeka pacjenta ból i długi okres rekonwalescencji. Wiem również, że wiele zależy od doświadczenia lekarza. Po operacji u Pana doktora Krzysztofa Cecherza, mój syn od razu czuł się bardzo dobrze i nie wziął ani jednej tabletki przeciwbólowej. Dodatkowo Pan doktor poświęca bardzo wiele uwagi każdemu pacjentowi, wszytko dokładnie wyjaśnia, a my w tym względzie mamy już duże doświadczenie :-). Odwiedziliśmy 7 lekarzy, a polecamy tylko Pana Krzysztofa.