dr Krzysztof Chrobrowski

1,7

Wspaniały specjalista dwa razy uratował mi biodro dzięki niemu chodzę polecam z czystym sumieniem człowiek pelny empatii

Nie wiem tak naprawdę od czego zacząć. Moja mama była operowana na ortopedii 4 lata temu. Doktor Gładysz, operował mamie biodro, wstawiając sztuczną protezę. Mama była zadowolona z operacji i doktora Gładysza, ale nie o nim tutaj mowa. W czwarty dzień po operacji zapukałem do gabinetu ordynatora, żeby zapytać doktora Chrobowskiego, kiedy mama będzie wypisana, ponieważ remontuję łazienkę, żeby dostosować do potrzeb mamy. Chciałem się dowiedzieć ile mam czasu. Co usłyszałem, przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Arogancja i buta, tak mogę określić podejście tego pana do mnie. Nie odpowiedział na moje ...

W czwarty dzień po operacji zapukałem do gabinetu ordynatora, żeby zapytać doktora Chrobowskiego, kiedy mama będzie wypisana, ponieważ remontuję łazienkę, żeby dostosować do potrzeb mamy. Chciałem się dowiedzieć ile mam czasu. Co usłyszałem, przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Arogancja i buta, tak mogę określić podejście tego pana do mnie. Nie odpowiedział na moje pytanie, tylko aroganckim tonem powiedział, że to nie jest hotel tylko szpital i tutaj nie przetrzymuje się pacjentów. No to było straszne, takiego chamstwa nigdy się nie spodziewałem po lkekarzu, a już napewno nie po ordynatorze. Mama miała wówczas 75 lat i chorowała na hemofilię, jakoś to jemu nie przeszkadzało, żeby jej wymienić biodro bez konsultacji hematologiem, ale wywalić starszą i schorowaną kobietę po 3 dniach (jak to powiedział jest w innych miejscach) już mu nie przeszkadzało. Bałbym się trafić na oddział tego aroganta, współczuje pesonelowi, który musi pewnie codziennie sie stykać z jego arogancją i butą.

Ten lekarz nie nadaje sie na ordynatora,nie umie zarzadzac zespolem,wszyscy robia sobie co chca,jak pacjent chce czegos sie dowiedziec,to albo musze juz isc do domu; nie mam czasu,bo ide na blok. Razem z dr janikiem zniszczyli mi zycie,musze miec kolejne operacje,a jak by moj los sie potoczyl gdybym dalej tu sie leczyla to nie wiem,chyba bym wyszla ktoregos dnia o wozku.Taki wspanialy ordynator a nie umie odroznic choroby sudecka od martwicy ehh ta gorzowska ortopedia to jest jakas ŻENADA,uczcie sie od innych wspanialych ortopedow jak leczyc i postepowac z pacjentem,a ...

Razem z dr janikiem zniszczyli mi zycie,musze miec kolejne operacje,a jak by moj los sie potoczyl gdybym dalej tu sie leczyla to nie wiem,chyba bym wyszla ktoregos dnia o wozku.Taki wspanialy ordynator a nie umie odroznic choroby sudecka od martwicy ehh ta gorzowska ortopedia to jest jakas ŻENADA,uczcie sie od innych wspanialych ortopedow jak leczyc i postepowac z pacjentem,a nie straszyc na kazdej wizycie ze jest to ostra i musze sie leczyc na sudecka,ta choroba wmawiali mi przez rok,az cos mi nie gralo i ucieklam do profesjonalnego osrodka.