Krzysztof Czapla

Polecam, wszystko ok. Wszystkie badania robione na bieżąco, lekarz informuje o wszystkim. Jestem zadowolona.

Jestem bardzo zadowolona ze jest taki lekarz u nas w mieście. Prowadził mi ciaze wszystko było Oki badania miałam wszystkie zrobione aż lekarze na porodówce byli zdziwieni. Zawsze jak coś się dzieje to nie trzeba czekać długo na wizytę. Wiadomo że za niektóre badania trzeba zapłacić ale to nie jest winna lekarza. W ciągu szybkiego czasu zostałam wyleczona z dolegliwości które miałam🙂

Omijać jeśli zależy Ci na własnym zdrowiu i zdrowiu dziecka. Ma gdzieś zdrowie pacjetki !! Skutki jego braku kompetencji odczulam na sobie !!! pobyt w szpitalu !!!

Byłam u dr Czapli kilka razy z polecenia znajomych i wiem, że nigdy więcej tam nie wrócę. Przy badaniu usg próbował mi wmówić ciąże i jeszcze kazał przyjść z testem, aby potwierdzić czy jest czy nie. Po badaniach nawet nie powie czy wszystko jest ok czy nie. Stanowczo nie polecam.

Lekarz nie do konca kompetentny nie zalozyl rekawiczek do badania co bylo najgorsze nie dal mi dojsc do slowa rozmawial przez telefon podczas wizyty przez 15 min poza tym dosyc sporo skasowal mnie za ta wizyte nie polecam

Jestem zadowolona, że taki kompetentny lekarz jest w tym mieście. Prowadził moją pierwszą ciąże. W odpowiednim momencie zauważył że z płodem coś się złego dzieje i to właśnie dzieki temu lekarzowi mam zdrowego synka. Lekarz po prostu super:-)

Chodzę do niego od 6 lat.Prowadzi moja drugą ciążę i jestem z niego bardzo zadowolona. Ma najlepszy sprzęt w Świdwinie, długi staż pracy i doświadczenie. A to, że za część badań trzeba zapłacić to nie jego wina tylko NFZ, to oni wymyślają głupoty tj.4 USG w ciąży

Ta kobieta, ktora przychodzi do lekarza i wie wszystko lepiej, niech sobie same recepte wystawi w zaciszu domowym, a nie przychodzi taka, komentuje w poczekalni glosno co ona to tez nie miala , jakie porody i........ po co mi to wszystko ??? Nie mam ochoty słuchac o tym wszystkim od kogos obcego i sie nakrecac jak one !!!!

Naciągacz i kombinator. Patrzy tylko jakby tu wyciągnąc kase od pacjentki nawet jak jest to wizyta z NFZ. Przyszłam do niego z bólem ,a on kazał zrobic mi cytoogie choć miałam robioną niedawno z brdzo dobrym wynikiem ,a za badanie dopochwowe zapłacic. Podobno refundowane badanie jest tylko jedno w miesiacu. Po cholere kazał mi robic cytologie która nie była potrzebna na tę chwile? Jedynie po to by za drugie badanie wyciągnąć kase!!!!

ja też jestem zadowolona. Cztery usg w ciąży, ale za to bardzo dokładne.Polecam jak najbardziej. Chociaż nie straszy, że ciąża jest zagrożona i musi pani leżeć w szpitalu.Chyba najlepszy w Świdwinie.