lekarz Krzysztof Czerniejewski

Kardiolog

Dr Czerniejewski wspaniały lekarz. Znakomity specjalista i profesjonalista. Bardzo uprzejmy wobec pacjenta. Zawsze rzetelnie podchodzi do każdego przypadku, nigdy nie lekceważy. Jego poświęcenie pracy jest godne podziwu i szacunku. Doskonale zna się na swoim fachu. Naprawdę super lekarz pod każdym względem.

Dobry lekarz, dokładny, szuka przyczyny choroby zlecając konkretne badania. Nie traktuje pacjenta rutynowo. Polecam!

Koszt wizyty był minimalny, rewelacyjny lekarz, rozpoznał przyczynę bólu i zdiagnozował ją, następnie polecił innego specjalistę. Godny zaufania. Polecam!!!