lekarz Krzysztof Dąbrowski

Anestezjolog, Pediatra

Godny polecenia, lekarz z powołaniem. Bardzo dobre podejście do dzieci.

Godny polecenia, lekarz z powołaniem. Bardzo dobre podejście do dzieci.

Najlepszy pediatra. Pan Krzysztof ma bardzo dobre podejście do dzieci , pociechy chodzą do niego z przyjemnością. Jest bardzo dokładny i stawia prawidłowe diagnozy . Bardzo polecam

Najlepszy lekarz jakiego spotkalam, bardzo miły i kulturalny, z świetnym podejściem do dzieci, zawsze wszystko bardzo dokładnie tlumaczy, teleporady są konkretne, na spokojnie można porozmawiać, dopytać, zero stresu. Z całego serca polecam!

Brakuje skali gwiazdek dla takich lekarzy jak Pan Krzysztof! Profesjonalista, który ma czas wysłuchać/dopytać małego pacjenta oraz rodzica do końca i postawić słuszną diagnozę, zaplanować leczenie a nawet wskazać rehablilitację w celu szybszego powrotu do zdrowia. W świetle "pandemi" potrafi przyjąć bez zbędnych fanaberii. Polecam wszystkim i dziękuję Panu serdecznie za leczenie moich dzieci.

Zdecydowanie polecam. Człowiek kompetentny i uczciwy.

Zdecydowanie polecam. Człowiek kompetentny i uczciwy.

Z pomocy pana doktora korzystałam jakiś czas temu.Zapamiętałam Go jako człowieka dokładnego,sumiennego,a przy tym miłego.Dzięki jego diagnozie moje dziecko trafiło do szpitala,ale wyszło stamtąd zdrowe.