lekarz Krzysztof Dębicki

Jestem bardzo ciężką pacjentką panicznie boję dentysty bywałam u wielu stomatologów mało kto sobie ze mną radził Doktor Krzysztof swoim spokojem i profesjonalnym podejściem radzi sobie świetnie ponadto mój ząb okazał się w trakcie usuwania tak trudny że groził mi zabieg ale i z tym sobie doktor poradził no i nie bolało bardzo polecam

Nie polecam po pierwsze ze względu na jakość usług po drugie podejście do pacjenta. Na szczęście w tych czasach mamy prawo wyboru więc każdy decyduje gdzie mu lepiej :)

Wspanialy, cierpliwy, o wysokich kwalifikacjach, godny polecenia. Nawet zruinowany zabek potrafi uratowac

Wspaniały lekarz. Zarówno ze względu na umiejętności, ale także na podejście do pacjenta. Polecam z czystym sumieniem.

Jest to najlepszy dentysta w województwie pomorskim. Gorąco polecam ludziom, którzy boją się stomatologów. Leczę się u niego prawie od 6 roku życia (teraz mam 19) i ani razu się nie zawiodłem ;) Po zajęciu miejscu na fotelu - strach odpływa... :) Jeszcze raz polecam. Cena adekwatna do tego co robi, w jaki sposób leczy i jakie ma podejście do pacjenta.

Polecam Pana Krzysztofa, miałam naprawde kiepski przypadek i wiedzialam ze w publicznej przychodni tego nie zalatwia, poza tym zawsze bałam się dentysty. A tutaj, proszę, bez bólu i stresu. Byłam mile zaskoczona!

Doskonałe podejście do dzieci. Miły, sympatyczny, dokładny. Piękny gabinet. Wchodzi się dokładnie o tej godzinie na którą jest się umówionym.

Super stomatolog takich powinno być wiecej!

Super stomatolog takich powinno być wiecej!

Świetny dentysta : D Bardzo fajny polecam : D

Świetny dentysta : D Bardzo fajny polecam : D

jestem bardzo zadowolona z niego,teraz znalazlam mojego stalego lekarza:-))

jestem bardzo zadowolona z niego,teraz znalazlam mojego stalego lekarza:-))