dr Krzysztof Dereń

Chirurg onkolog

Bardzo dobry kontakt z lekarzem oraz objaśnienie mojego problemu. Czuć zaangażowanie ze strony Pana Doktora, empatię i kompetencje. Widać chęć pomocy w leczeniu. Polecam

Dr Krzysztof Dereń to znakomity chirurg, zaangażowany, profesjonalista, przyjazny. Dokladnie wyjaśnił co jest przyczyna delegliwosci . Najważniejsze że pomoże . Polecam .

Bardzo fachowa wizyta oraz przyjemna atmosfera. Porady okazały się bardzo owocne. Serdecznie polecam doktora Derenia!

Konkretny i rzeczowy Pan doktor. Wspaniały lekarz i człowiek. Z uśmiechem i pozytywną energią do pacjenta.

Pan doktor dość obrazowo wyjaśnił na czym polegają moje problemy. Konsultacja z dużym zaangażowaniem ze strony Pana Krzysztora Derenia. Super!

Fachowa i konkretna pomoc. Pan doktor bardzo dokładny. Wizyta w zaplanowanym czasie z pelną informacją zwrotną dla pacjenta oraz dalszymi krokami co do leczenia. Pozdrawiam

Wybitny chirurg. Rewelacyjny lekarz i fenomenalny człowiek. Z czystym sumieniem można Pana doktora nazwać człowiekiem aniołem. Gorąco polecam.

Lekarz kompetentny, sympatyczny z bardzo dobrym podejściem do pacjenta. Uzyskałam wyczerpująca informacje na temat stanu zdrowia.

Kompetentny, miły lekarz, słuchał uważnie jak przebiegało moje leczenie. Rozwiał moje wątpliwości co do dalszego postępowania. Dziękuję. Polecam.

Lekarz otwarty na pacjenta, słuchający uważnie i wyjaśniający wszelkie wątpliwości. Profesjonalny i konkretny. Godny polecenia. Dziękuję