Krzysztof Dowgierd

53,740156320,49280580 89 541 69 89
kdowgier@2com.pl

Kalendarz przyjęć
Pon27.10Wt28.10Śr29.10Czw30.10Pt31.10So01.11Nd02.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.75
13 opinii

Gorąco polecam wszystkim dr Krzysztofa Dowgierda! Zgłosiłam się do niego z progenią (przerostem żuchwy i niedorozwojem szczęki) oraz oligodoncją (brakiem zawiązek zębów stałych). Obecnie jestem już ponad rok po skomplikowanym zabiegu dwuszczękowym (szczękę wysunięto do przodu, kości żuchwy skrócono oraz wstawiono brakujące 7 implantów). Operację przeszłam w Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie w ramach refundacji NFZ. Pan Doktor codziennie mnie odwiedzał i wspierał w najtrudniejszych pierwszych dniach po operacji. Opieka pielęgniarek z Oddziału Chirurgii Twarzowo-Szczękowej była dla mnie również niezastąpiona, bo stale nade mną czuwały, zmieniały opatrunki co 2-3 godziny (nawet w nocy) i wszystko wyjaśniały. Zmieniły się rysy mojej twarzy, wyglądam teraz subtelnie i kobieco, nareszcie mogę się uśmiechać i śmiać bez poczucia skrępowania i wstydu. Bardzo się cieszę, że zdecydowałam się na operację u p. dr Dowgierda, bo dzięki temu zyskałam nowe życie – teraz mogę swobodnie jeść wszystko, co chcę, a przez lata jedynie produkty łatwe do pogryzienia (jabłka, orzechy były wykluczone), pozbyłam się ogromnego kompleksu jakim były moje zęby i nieprawidłowy zgryz, zyskałam pewność siebie i wiarę, że marzenia się spełniają. Dr Dowgierd to wspaniały człowiek i wybitny specjalista w dziedzinie chirurgii twarzowo-szczękowej. Do swej pracy podchodzi z wielkim zaangażowaniem i pasją, a co bardzo ważne, ma świetne podejście do pacjentów. Jestem mu dozgonnie wdzięczna i życzę, aby jak najdłużej mógł leczyć i pomagać kolejnym pacjentom. Serdecznie polecam! Ola R.

Długo zbierałam się do podjęcia decyzji.Przeszłam 2 operacje -pierwsza polegała na założeniu dystraktora. W czasie drugiej miałam prostowaną przegrodę nosową i skracaną żuchwę. Pan dr. Dowgierd to nie zwykły lekarz. Przez cały okres leczenia jest bardzo pomocny,rozmawia, radzi . Zabieg w moim przypadku nie był prosty (miałam dużą wadę). Dużo stresu, ból też towarzyszył i miesiąc wyjęty z życia ale naprawę WARTO. Jestem zadowolona z efektów. Lekarz-profesjonalista-ręce mistrza. Odmienił moje życie . Po przez zmianę mojego wyglądu jestem bardziej pewna siebie, odważna,nie boje się kontaktu z ludźmi. Nie chowam się przed aparatem cyfrowym, wręcz pcham się w obiektyw. Warto oddać się w jego ręce i zmienić to ,co całe życie przeszkadza w codzienności . Polecam! J.Ż

nie polecam , możecie pomyslec ze sie uwzielam ale jechalam tyle kilooometrów na nic tracac dzien w szkole . Mój przypadek został zignorowany :(

najlepszy, tak wgl to zajebisty podchodzi do sprawy dysyc powaznie nie owija w bawelne, zna sie na tym co robi, wiecej takich chirurgow twarzoczaszki :) poelcam w 100%

W grudniu 2011 roku przeszłam operacji dwuszczękową pod ręką Dr.Dowgierda . Leząc sama bez żadnej bliskiej osoby, tydzień w szpitalu 500km od domu, codziennie byłam odwiedzana przez doktora, który wspierał mnie duchowo i psychicznie oraz zawsze służył pomocą, opieką i dobrą radą.Doktor Krzysztof Dowgierd jest wspaniałym człowiekiem ,który w swoją pracę wkłada całe serce i zaangażowanie. Jeżeli w przyszłości miałabym przejść jakąkolwiek operacje to z pewnością oddałabym się ponownie w jego ręce .Jest to osoba godna polecenia , która szybko wzbudza zaufanie, z ciepłym usposobieniem , poczuciem humoru i naprawdę WIELKĄ PASJĄ I POWOŁANIEM do wykonywanego zawodu . Z przeprowadzonego zabiegu jestem bardzo zadowolona ,dzięki Doktorowi odzyskałam wiarę w siebie! Może to jest zabawne ale patrząc w lustro ciągle przypomina mi się radosna twarz Doktora , dzięki któremu zawdzięczam radość i komfort codziennego życia. Może będę się powtarzać ale z całego serca polecam Doktora jestem mu wdzięczna do końca życia Dziekuję Mu Bardzo za wszystko co dla mnie zrobił .Samanta

Łukasz.Ś.Serdecznie polecam Dr. Krzysztofa Dowgierd to jest złoty człowiek super podejście zawsze uśmiechnięty bardzo kulturalny życzliwy uprzejmy skromny .Zna się na rzeczy jest świetnym chirurgiem ma pewną rękę.Bardzo troszczy się o pacjentów i o ich zdrowie wszystko spokojnie tłumaczy co będzie robić.Bardzo sobie cenie tego Dr za jego osobowość talent i usposobienie żeby każdy tak Dr poświęcał tyle czasu co Dr Dowgierd to w szpitalach nie było by kolejek.Ja sam nie dawno przeszedłem skomplikowany zabieg 2 szczękowy który właśnie Dr Krzysztof Dowgierd wykonał i jestem bardzo zadowolony z efektów końcowych.Panie Dr bardzo dziękuje za opiekę którą mi pan Dr zapewnił za to że miał pan Dr tyle cierpliwość do mojej osoby choć wiele razy panikowałem a pan Dr potrafił mnie uspokoić doradzić i zawsze z gabinetu wychodziłem bardzo zadowolony.Dziękuje BOGU za to że wszystko się udało nie było żadnych powikłani że wszystko ładnie się goi u mnie.Panie Dr dał mi pan tyle radość teraz czuje że żyję jestem szczęśliwy że mogę się teraz uśmiechać dzięki panu Dr Dowgierd oraz dzięki mojej ortodontce pani Lek.stom.Reginie Pisowłockiej ci dwoi ludzie przyczynili się że mogę się uśmiechać DZIĘKUJE

Rewelacyjny! Miałam usuwaną ósemkę, która rosła w poziomie i do tego miałam stan zapalny. Bałam się STRASZNIE! Tak sie trzesłam że fotel skakał razem ze mną...;) Pan dr okazał sie super wyrozumiałym i przesympatycznym facetem. Widział jak bardzo się boję i zrobił wszystko zeby poszło sprawnie i bezboleśnie. Zrobił to tak szybko że nie zdąrzyłam się zorientować. Jak bede miała wyrywać inne zęby to tylko u Pana Krzysztofa. Gorąco polecam!!!!!!!!!

Bardzo dobry lekarz, operował moja córkę i bardzo się ciesze ze na niego trafiliśmy. Super podejście do dzieci jak i do rodziców. Troszczy się o swoich pacjentów przed jak i po zabiegu. Polecam tego lekarza bardzo!!!!

Chciałam podziękować dr Krzysztofowi Dowgierdowi ,który okazał się bardzo dobrym fachowcem. Chcę nadmienić, iż zanim do niego trafiłam byłam w córką w Gabinecie Stomatologicznym w Mlawie, gdzie dwóch stomatologów oglądało kliszę z prześwietlenia i niczego nie zauważyli./dziewczynka uległa nieszczęśliwemu wypadkowi/ Na drugi dzień pojechałam do Olsztyna i córka zaraz znalazła się w Szpitalu. Obecnie jest pod opieką doktora, ponieważ przed nią jest jeszcze długa droga rekonstrucji szczęki. Obecnie też korzystam z usług Pana Krzysztofa i jestem na etapie wstawiania implantów. Szkoda tylko, że tak miłego fachowca spotkałam na swojej drodze tak późno. Na pewno uniknęłabym wiele stresów.

Na prawdę wspaniały Chirurg. Polecam Pana Doktora, ponieważ zna się na rzeczy, ma wspaniałe podejście do ludzi, a przede wszystkim do dzieci.

Pan Doktor bardzo się stara ,troszczy się o swoich pacjentów nie tylko w czasie trwania wizyty ale również po

Fachowość i profesjonalizm w całym przebiegu leczenia i wykonywaniu zabiegów. Zdecydowanie polecam.

wspaniały lekarz publicznie jak i prywatnie,nie ma znaczenia.Szczerze polecam

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny