Krzysztof Dowgierd

12 opinii

20.02.2013
17:11
  • 5

Długo zbierałam się do podjęcia decyzji.Przeszłam 2 operacje -pierwsza polegała na założeniu dystraktora. W czasie drugiej miałam prostowaną przegrodę nosową i skracaną żuchwę. Pan dr. Dowgierd to nie zwykły lekarz. Przez cały okres leczenia jest bardzo pomocny,rozmawia, radzi . Zabieg w moim przypadku nie był prosty (miałam dużą wadę). Dużo stresu, ból też towarzyszył i miesiąc wyjęty z życia ale naprawę WARTO. Jestem zadowolona z efektów. Lekarz-profesjonalista-ręce mistrza. Odmienił moje życie . Po przez zmianę mojego wyglądu jestem bardziej pewna siebie, odważna,nie boje się kontaktu z ludźmi. Nie chowam się przed aparatem cyfrowym, wręcz pcham się w obiektyw. Warto oddać się w jego ręce i zmienić to ,co całe życie przeszkadza w codzienności . Polecam! J.Ż

15.02.2013
17:26
  • 3
  • 2
  • 1

nie polecam , możecie pomyslec ze sie uwzielam ale jechalam tyle kilooometrów na nic tracac dzien w szkole . Mój przypadek został zignorowany :(

23.01.2013
18:46
  • 5

najlepszy, tak wgl to zajebisty podchodzi do sprawy dysyc powaznie nie owija w bawelne, zna sie na tym co robi, wiecej takich chirurgow twarzoczaszki :) poelcam w 100%

08.02.2012
20:28
  • 5

W grudniu 2011 roku przeszłam operacji dwuszczękową pod ręką Dr.Dowgierda . Leząc sama bez żadnej bliskiej osoby, tydzień w szpitalu 500km od domu, codziennie byłam odwiedzana przez doktora, który wspierał mnie duchowo i psychicznie oraz zawsze służył pomocą, opieką i dobrą radą.Doktor Krzysztof Dowgierd jest wspaniałym człowiekiem ,który w swoją pracę wkłada całe serce i zaangażowanie. Jeżeli w przyszłości miałabym przejść jakąkolwiek operacje to z pewnością oddałabym się ponownie w jego ręce .Jest to osoba godna polecenia , która szybko wzbudza zaufanie, z ciepłym usposobieniem , poczuciem humoru i naprawdę WIELKĄ PASJĄ I POWOŁANIEM do wykonywanego zawodu . Z przeprowadzonego zabiegu jestem bardzo zadowolona ,dzięki Doktorowi odzyskałam wiarę w siebie! Może to jest zabawne ale patrząc w lustro ciągle przypomina mi się radosna twarz Doktora , dzięki któremu zawdzięczam radość i komfort codziennego życia. Może będę się powtarzać ale z całego serca polecam Doktora jestem mu wdzięczna do końca życia Dziekuję Mu Bardzo za wszystko co dla mnie zrobił .Samanta

28.01.2012
22:18
  • 5

Łukasz.Ś.Serdecznie polecam Dr. Krzysztofa Dowgierd to jest złoty człowiek super podejście zawsze uśmiechnięty bardzo kulturalny życzliwy uprzejmy skromny .Zna się na rzeczy jest świetnym chirurgiem ma pewną rękę.Bardzo troszczy się o pacjentów i o ich zdrowie wszystko spokojnie tłumaczy co będzie robić.Bardzo sobie cenie tego Dr za jego osobowość talent i usposobienie żeby każdy tak Dr poświęcał tyle czasu co Dr Dowgierd to w szpitalach nie było by kolejek.Ja sam nie dawno przeszedłem skomplikowany zabieg 2 szczękowy który właśnie Dr Krzysztof Dowgierd wykonał i jestem bardzo zadowolony z efektów końcowych.Panie Dr bardzo dziękuje za opiekę którą mi pan Dr zapewnił za to że miał pan Dr tyle cierpliwość do mojej osoby choć wiele razy panikowałem a pan Dr potrafił mnie uspokoić doradzić i zawsze z gabinetu wychodziłem bardzo zadowolony.Dziękuje BOGU za to że wszystko się udało nie było żadnych powikłani że wszystko ładnie się goi u mnie.Panie Dr dał mi pan tyle radość teraz czuje że żyję jestem szczęśliwy że mogę się teraz uśmiechać dzięki panu Dr Dowgierd oraz dzięki mojej ortodontce pani Lek.stom.Reginie Pisowłockiej ci dwoi ludzie przyczynili się że mogę się uśmiechać DZIĘKUJE

display statlastseen stat