Krzysztof Dowgierd

Ola R.

14.07.2014

Gorąco polecam wszystkim dr Krzysztofa Dowgierda! Zgłosiłam się do niego z progenią (przerostem żuchwy i niedorozwojem szczęki) oraz oligodoncją (brakiem zawiązek zębów stałych). Obecnie jestem już ponad rok po skomplikowanym zabiegu dwuszczękowym (szczękę wysunięto do przodu, kości żuchwy skrócono oraz wstawiono brakujące 7 implantów). Operację przeszłam w Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie w ramach refundacji NFZ. Pan Doktor codziennie mnie odwiedzał i wspierał w najtrudniejszych pierwszych dniach po operacji. Opieka pielęgniarek z Oddziału Chirurgii Twarzowo-Szczękowej była dla mnie również niezastąpiona, bo stale nade mną czuwały, zmieniały opatrunki co 2-3 godziny (nawet w nocy) i wszystko wyjaśniały. Zmieniły się rysy mojej twarzy, wyglądam teraz subtelnie i kobieco, nareszcie mogę się uśmiechać i śmiać bez poczucia skrępowania i wstydu. Bardzo się cieszę, że zdecydowałam się na operację u p. dr Dowgierda, bo dzięki temu zyskałam nowe życie – teraz mogę swobodnie jeść wszystko, co chcę, a przez lata jedynie produkty łatwe do pogryzienia (jabłka, orzechy były wykluczone), pozbyłam się ogromnego kompleksu jakim były moje zęby i nieprawidłowy zgryz, zyskałam pewność siebie i wiarę, że marzenia się spełniają.
Dr Dowgierd to wspaniały człowiek i wybitny specjalista w dziedzinie chirurgii twarzowo-szczękowej. Do swej pracy podchodzi z wielkim zaangażowaniem i pasją, a co bardzo ważne, ma świetne podejście do pacjentów. Jestem mu dozgonnie wdzięczna i życzę, aby jak najdłużej mógł leczyć i pomagać kolejnym pacjentom. Serdecznie polecam! Ola R.

20.02.2013

Długo zbierałam się do podjęcia decyzji.Przeszłam 2 operacje -pierwsza polegała na założeniu dystraktora. W czasie drugiej miałam prostowaną przegrodę nosową i skracaną żuchwę. Pan dr. Dowgierd to nie zwykły lekarz. Przez cały okres leczenia jest bardzo pomocny,rozmawia, radzi . Zabieg w moim przypadku nie był prosty (miałam dużą wadę). Dużo stresu, ból też towarzyszył i miesiąc wyjęty z życia ale naprawę WARTO. Jestem zadowolona z efektów. Lekarz-profesjonalista-ręce mistrza. Odmienił moje życie . Po przez zmianę mojego wyglądu jestem bardziej pewna siebie, odważna,nie boje się kontaktu z ludźmi. Nie chowam się przed aparatem cyfrowym, wręcz pcham się w obiektyw. Warto oddać się w jego ręce i zmienić to ,co całe życie przeszkadza w codzienności . Polecam! J.Ż

15.02.2013

nie polecam , możecie pomyslec ze sie uwzielam ale jechalam tyle kilooometrów na nic tracac dzien w szkole . Mój przypadek został zignorowany :(

23.01.2013

najlepszy, tak wgl to zajebisty podchodzi do sprawy dysyc powaznie nie owija w bawelne, zna sie na tym co robi, wiecej takich chirurgow twarzoczaszki :) poelcam w 100%

08.02.2012

W grudniu 2011 roku przeszłam operacji dwuszczękową pod ręką Dr.Dowgierda . Leząc sama bez żadnej bliskiej osoby, tydzień w szpitalu 500km od domu, codziennie byłam odwiedzana przez doktora, który wspierał mnie duchowo i psychicznie oraz zawsze służył pomocą, opieką i dobrą radą.Doktor Krzysztof Dowgierd jest wspaniałym człowiekiem ,który w swoją pracę wkłada całe serce i zaangażowanie. Jeżeli w przyszłości miałabym przejść jakąkolwiek operacje to z pewnością oddałabym się ponownie w jego ręce .Jest to osoba godna polecenia , która szybko wzbudza zaufanie, z ciepłym usposobieniem , poczuciem humoru i naprawdę WIELKĄ PASJĄ I POWOŁANIEM do wykonywanego zawodu . Z przeprowadzonego zabiegu jestem bardzo zadowolona ,dzięki Doktorowi odzyskałam wiarę w siebie! Może to jest zabawne ale patrząc w lustro ciągle przypomina mi się radosna twarz Doktora , dzięki któremu zawdzięczam radość i komfort codziennego życia. Może będę się powtarzać ale z całego serca polecam Doktora jestem mu wdzięczna do końca życia Dziekuję Mu Bardzo za wszystko co dla mnie zrobił .Samanta

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Olsztyn"?

Centrum Stomatologii
Szarych Szeregów 5