lekarz Krzysztof Dyczkowski

2,9

Po odbytych kilku wizytach nie polecam ponieważ Doktor zmienił sposób oraz podejście do dalszego leczenia z wizyty na wizytę w przeciągu niecałych dwóch tygodni. Doktor zmienił propozycje leczenia pomimo tego że sam sądził kilka dni wcześniej że to będzie w tym przypadku źłe rozwiązanie. Na konsultacji z innymi lekarzami potwierdziło się że zaproponowane przed doktora metody leczenia okazałyby się w tym przypadku nieskuteczne. Na szczęście udało się zmienić lekarza w porę.

Najlepszy lekarz pod słońcem.Kompetentny, uprzejmy,empatyczny, bardzo profesjonalny.Pan Doktor właściwie uratował moje życie.Mialam przypadłość , której nikt nie potrafił zoperować.Ponad dziesięć lat temu na szczęście ktoś polecił mi Doktora.Od pierwszej wizyty Pan Doktor zajął się moja chorobą bardzo umiejętnie i profesjonalnie.Czytalam że nieleczona moja przypadłość mogłaby doprowadzić do sepsy,a nawet śmierci.Dziekuje Panie Doktorze!!Jest Pan wspaniały pozdrawiam Monika

Chorowałam na wrzodziejące zapalenie jelita grubego leżałam w szpitalu 5 miesięcy w ciężkim stanie bo miałam taki rzut choroby ,żadne leki nie pomagały wręcz było tylko gorzej kiedy zdecydowano się na operacje pan Doktor przyszedł do mnie na sale wszystko wytłumaczył co będzie zrobione jak będzie potem i bardzo mnie pocieszał gdyż mam 21 lat i stomia to nie jest szczyt moich marzeń ale pan doktor uratował mi życie , tak samo po operacji przychodził i pytał się jak się czuje tłumaczył ze ból będzie się utrzymywał ale na pewno mu ufam i na operacje zespolenia jelit wybiorę się bez strachu bo wiem ze to świetny fachowiec

Niestety nie mam dobrego zdania o lekarzu. Pacjentką była moja mama, która z racji zmiany miejsca zamieszkania jest na etapie poszukiwania lekarza leczącego choroby jelit z którą się zmaga od dawna. Byłam obecna przy wizycie (prywatnie). Lekarz nie słucha pacjenta, wszystkie objawy są "normalne" i "tak ma być" i wie lepiej czy pacjenta coś boli czy tez nie. Dodatkowo nie przeprowadził wywiadu przed wypisaniem leków i mimo, że mama wspominała, że ma problemy z sercem nie kontynuując tematu przepisał leki po których mama o mało nie wylądowała w szpitalu w związku z olbrzymim skokiem ciśnienia.
Poza tym jest zwyczajnie niesympatyczny, nie empatyczny i opryskliwy.
Nie polecam.

Powiem tyle ze dr Dyczkowski mi 2008 roku życie uratował przed grabarzem pod łopaty znalazłam się w szpitalu z ostrym zapalenie trzustki inny lekarz nic nie zrobił a on się bardzo przejął i mi życie uratował podał mi sondę i ta sonda mi pomogła ze wyszłam z tego a nigdy nie piłam alkoholu inni lekarze zrobili ze mnie pijaczkę bo mi nie wierzyli teraz leczę się ja u niego i mój mąż na jelita polecam wspaniały opiekuńczy zawsze mogę dzwonić o każdej porze dnia

Partacz jakich mało. Znajomą prawie wysłał na tamten świat. W innym szpitalu za głowy się złapali jak można tak spartaczyć operacje. Generalnie powinien zostać pozbawiony prawa wykonywania zawodu. Podobno chętnie przyjmuje prezenty

Lekarz, któremu mogę powierzyć swoje zdrowie i życie- wiem, że będąc pod Jego opieką wszystko będzie dobrze!!!! Kochany i szczery lekarz!!!!

BARDZO DOBRY KOMPETENTNY LEKARZ PROKTOLOG W 2000R OPEROWAŁ MOJEGO MĘŻA DO DZIŚ JEST WSZYSTKO B.DOBRZE TERAZ ZOPEROWAŁ MOJEGO SYNA I JESTEM PEWNA ŻE ZROBIŁ TO B.DOBRZE KAŻDEMU POLECAM TEGO WSPANIAŁEGO SPECJALISTE WDZIĘCZNA ŻONA I MATKA JANINA GRABOWSKA

Bardzo dobry lekarz. Pan Doktor jest kompetentnym, delikatnym i wrażliwym człowiekiem. Nie zgadzam się z ani jedną opinią przedstawioną powyżej. Dowodem na to są ogromne kolejki do przyjęcia właśnie przez tego lekarza. Ludzie przejeżdżają nawet po kilkaset kilometrów żeby dostać się do Pana Doktora. Najlepszy Lekarz wśród ludzi i Człowiek wśród lekarzy. Dziękuję Panie Doktorze.

Partacz, a nie lekarz i najgorszemu wrogowi nie polecę. Poprawki murowane, do tego opryskliwy i chamski. Bóg zapłać panie doktorze i oby w dzieciach wynagrodził, sprawiedliwie...