dr n. med. Krzysztof Górski

Urolog

2,5
2,4
2,9

Nie polecam wizyty u tego lekarza raczej omijać z daleko brak uprzejmości wytłumaczenia. Pacjent nie dostaje usg ani paragonu za wizytę prywatnie oraz konsultacje. Oczywiście 200 zł za wizytę po której pacjent noc nie wie nawet lekarstw żadnych

Nie polecam tego lekarza wizyta 4 minuty koszt 150 zł. Na zadane pytania nie odpowiada obrażony , że przyszło się po poradę. W godzinę obsłużył 12 osób osoba. Lekarz nastawiona na kasę. Z wizyty nić się nie wiem zero empatii. Na pytanie kiedy przyjść do kontroli to najlepiej żeby do Pana doktora nie przychodzić albo go omijać. Nie dostaje sie nic ani wydruk usg ani paragonu nie polecam mało profesjonalny lekarz.

Nie polecam tego lekarza. Trzy miesiące temu usunięto mi nerkę.(guz na nerce) Lekarz wyznaczył mi termin wizyty kontrolnej ,na której się nie pojawił. Na kolejnej wizycie nie wykonał żadnego badania, nie zapytał się o cokolwiek. Nie ustalił żadnej dalszej kontroli i profilaktyki pooperacyjnej.

Nie podchdzi do pacjenta jak lekarz a tylko do uzyskania dochodów

Nie podchdzi do pacjenta jak lekarz a tylko do uzyskania dochodów

Trafiłem do Pana doktora z zaawansowana prostatą. Założył cewnik i powidział że po mies brania leków pęcherz bedzie pracował naturalnie. Przez 9 mies zwodził mnie i naciągał na kase, nie przedstawiał żadnych wyników badań, czas wizyty to średnio 5-7 min, koszt 120 zł. a rozmawiając w poczekalni takich przypadków jak ja są dziesiątki, ale biedni emeryci przed komputerem to rzadkość. Z dobrego serca odradzam. a najbardziej boli długotrwałe oszukiwanie i błędna diagnoza

Trzy lata temu pan doktor wykrył u mojego męża nowotwór. Szybko skierował do szpitala i wykonał operacje.Pomogl w znalezieniu dobrego ośrodka leżącego nowotwory i nawet dzwonił tam w naszym imieniu. Rzeczowy, rzetelny, dobry specjalista.Wyjasnia, to co pacjent powinien wiedzieć, nie opowiada niepotrzebnych rzeczy. No cóż sposób traktowania pacjentów można traktować różnie. Ja uważam ze dobry lekarz wcale nie musi być miły i odrazu zaprzyjazniac się z pacjentem,najważniejsze aby był skuteczny.

Lekarz mało zaangażowany w chorobę pacjenta. Raczej stawia na ilość pacjentów niż na tłumaczenie choroby Pacjentów załatwia ekspresowo z różnymi skutkamI NIE POLECAM

Lekarz mało zaangażowany w chorobę pacjenta.
Raczej stawia na ilość pacjentów niż na tłumaczenie choroby
Pacjentów załatwia ekspresowo z różnymi skutkamI NIE POLECAM

Bardzo mily ale malo czasu poswieca pacjetowi zwlaszcza za ta cene ! Trzeba czasami wyciagac informacje ale pozatym spoko

Bardzo mily ale malo czasu poswieca pacjetowi zwlaszcza za ta cene !
Trzeba czasami wyciagac informacje ale pozatym spoko

No i dobrze że nie tłumaczy za dużo bo większość pacjentów i tak tego nie pojmuje a przynajmniej nie trzeba sie denerwować w poczekalni.Mówi to co konieczne kasuje co sie należy i robi co musi. Moim zdaniem robi to dobrze .Polecam doktorka :)

Jako specjalista dobry choc nie poswięca wystarczająco dużo pacjentowi.

Jako specjalista dobry choc nie poswięca wystarczająco dużo pacjentowi.