lekarz Krzysztof Groszewski

Gastroenterolog

Lekarz z profesjonalnym podejściem do pacjenta. Badania endoskopowe przeprowadzone z wysokim profesjonalizmem i dbałością. Świetny kontakt z lekarzem. Usługa wykonana 10/10. Bardzo uprzejmy czlowiek. Mało już jest takich lekarzy z powołaniem.

Lekarz niezwykle przemiły i kompetentny. Każda wizyta trwa tyle ile potrzeba. Dokładnie tłumaczy przebieg leczenia i rozwiewa wątpliwości. Poruszył niebo i ziemię, żeby załatwić mi badania na NFZ bardzo szybko za co jestem jemu bardzo wdzięczna. Do tego sam poprosił, żebym nie chodziła do niego na wizyty prywatne, tylko zalatwila skierowanie od lekarza rodzinnego. Potrafi dzwonić do pacjenta w swoim wolnym czasie. Mój dziadek również jest pod opieką doktora i dojeżdża do niego ponad 60 kilometrów, tak go zachwala. Naprawdę polecam

Witam, byłam dziś 3 raz u Pana Dr. Jego wnikliwość pozwoliła wykryć u mnie chorobę o której przez 30 lat nie miałam pojęcia. Dr. wszystko tłumaczy nie spieszy się, ma indywidualne podejście do pacjenta a przy tym potrafi być zabawny i przemiły. Polecam! Brawo takich Dr. nam potrzeba!

gastroskopia i kolanoskopia wykonana wzorowo ibezbolesnje

gastroskopia i kolanoskopia wykonana wzorowo ibezbolesnje

Niesamowite,że tacy lekarze są jeszcze na świecie.Bardzo miły,budzi zaufanie przez co pacjent powoli zapomina dlaczego przyszedł na badanie.Słucha pacjenta i dokładnie tłumaczy.Szkoda,że tacy trafiają się bardzo rzadko.

Pierwszy raz spotkałam się z tak miłym lekarzem, który poświęca dużo uwagi pacjentom. Zamiast jednym uchem słuchać i przy tym wypełniać kartę, uważnie słucha nie rozpraszając się innymi czynnościami. Przy tym nieziemsko przystojny :)

Przy tym nieziemsko przystojny :)

Bardzo kompetentny, miły i uprzejmy lekarz. Kolonoskopia wykonywana przez niego to pikus, w porownaniu z wczesniejsza wykonywana prze innego lekarz. Gorąco polecam.

Cud-miód, a nie lekarz! Niewiarygodne, że są jeszcze tacy lekarze! Wszystko tłumaczy, uspokaja, a kolonoskopia, której się tak bałam - to w jego wykonaniu po prostu bajka! Ludzie, ja się śmiałam podczas kolonoskopii! Naprawdę! A do tego pasjonat swojego zawodu, niezwykle delikatny i uprzejmy (a przy tym - uwaga, kobitki, bardzo przystojny!)

Czy mógłby ktoś podać mi jakiś kontakt do doktora Groszewskiego, abym mogła umówić się na wizytę prywatną

brak słow ! po prostu żadko się zdarza aby dziś spotkać lekarza z powołania! SUPER człowiek!