lekarz Krzysztof Grygorowicz

2,6
2,7
2,5

Skoro Pan dr rzeczywiście jest taki niemiły to dlaczego co wtorek i czwartek są do niego kolejki po 50 i więcej pacjentów. A skoro tylu ich jest tzn. że jednak się nadaje. Proszę się nie dziwić, że lekarz nie poświęca na pacjenta 20 czy 30 minut. U niego jest po prostu konkretnie, solidnie, szybko i na temat. Przy takiej ilości chorych pacjentów nie ma po prostu na to czasu. W świetle dostępności innych ortopedów na NFZ we Włocławku trzeba się cieszyć, że można liczyć na jego pomoc.

Lekarz nie kompetentny ,nie znający zakresu swoich obowiązków , jako lekarz specjalista prowadzący leczenie powinien wystawić zwolnienie lekarskie lub zaświadczenie o zakończeniu choroby, w przypadku gdy stwierdzi iż pacjent jest już zdrowy i zdolny do pracy , nie miły , nie dający dojść do słowa , po 2h opóźnieniu wizyty ,gdy chcesz o coś zapytać odnośnie swojego problemu jest wielce oburzony nie potrafi poświecić nawet chwili uwagi, głupich 30sekund ,komentuje i robi wielkie problemy , Osobiście odradzam , omijać szerokim łukiem

Na pierwszej wizycie zapytana o nazwisko odpowiedziałam nazwisko i imię. W odpowiedzi usłyszałam krzyk, że nie pytał o imię i mam nie przeszkadzać aż skończy. Pomyślałam, że jest przepracowany, przeprosiłam. Na drugiej ośmieliłam m się zapytać co mi jest i czy ręka będzie jeszcze sprawna, znowu był krzyk, pan doktor nie odpowiedział na moje pytania. Żałuję, że straciłam kilka miesięcy na wizytę u tego pana. Potrafi tylko wypisać receptę i krzyczeć. Nie polecam.

Wizyta u tego lekarza była koszmarem. Karygodne zachowanie, jakim jest krzyk na pacjenta. Lekarz nie powinien wyżywać się na pacjencie tylko być empatyczną osobą, niosąca ulgę w cierpieniu. Tej empatii właśnie zabrakło. Nie rozumiem jakim prawem Pan doktor podnosi głos na swoich pacjentów; chyba przez jakieś złudne uczucie wyższości z racji wykonywanego zawodu- co niestety dało bardzo się odczuć podczas wizyty. Pobieżnie również zostało wykonane badanie, lekarz do końca nie słuchał objawów zgłaszanych przez pacjenta. Z całą pewnością nie wrócę do Pana doktora na wizytę, zamiast pomocy w długo trwającym bólu dane mi było doświadczyć krzyku oraz prześmiewczego tonu ze strony lekarza. Nie taka jest chyba idea wykonywania zawodu medycznego. Z czystym sumieniem odradzam komukolwiek wizytę u tego ortopedy.

Dla mnie gość jest ok. Bolący łokieć -dwa ostrzyki i trzy lata spokoju.Diagnoza bardzo trafiona, wcześniej był rojechany kręgosłup i też pomógł. Ogólnie polecam.

Dla mnie gość jest ok.
Ogólnie polecam.

Swoją ocenę stanu pacjenta opiera na informacji i wiedzy pacjenta. Jeżeli milczysz znając swój stan i wprawiasz go w stan niepewnosci z uśmiechem na twarzy to denerwuje się bo sam nie wie co powiedzieć by się nie wydało że niepomaga! Frajer. A komentarz ten powstał na podstawie proporcjonalnosci w stosunku między wielkim lekarzem co DR na niego mówią a zwykłym Michałem Sztankowskim.

Lekarz masakra. Nie polecam. Naprawde szczerze. Jezeli dbacie o swoje zdrowie i chcecie je miec to jak najdalej. Brak kompetencji i falszywy stosunek do pacjenta.

Miałam "przyjemność" spotkać sie z tym lekarzem na urazowce w Płocku. Fatalnie. Mam skręcenie kostki które zwyczajnie olal ("niech pojdzie sie leczyc do POZ!"), a mam porownanie bo skrecilam czwarty raz kostke i wczesniej wizyty i leczenie (ktorego tu nie ma) wygladaly zupelnie inaczej. Nie polecam. Jak usłyszycie ze ten lekarz przyjmuje - jesli mozecie idzcie następnego dnia na urazowke.

po pierwszej wizycie moja ocena jest pozytywna bardzo miłe podejście do pacyjęta szybka diagnoza co do efektów leczenia to zobaczymy co czas przyniesie

Najgorszy lekarz z jakim miałam do czynienia, zero podejścia do pacjenta, brak współczucia i jakiejkolwiek troski. W dodatku krzyczy na pacjentów! Z całego serca NIE POLECAM i RADZĘ UNIKAĆ