lekarz Krzysztof Jankowski

Ginekolog, RTG, Ginekolog położnik, USG

NAJLEPSZY LEKARZ POŁOŻNIK CIĄŻA PROWADZONA OD POCZĄTKI I UDAŁO SIE TRAFIĆ NA NIEGO PRZY PORODZIE SUPER!!!

NAJLEPSZY LEKARZ POŁOŻNIK
CIĄŻA PROWADZONA OD POCZĄTKI I UDAŁO SIE TRAFIĆ NA NIEGO PRZY PORODZIE SUPER!!!

Bardzo kompetentny, rzeczowy lekarz. Mam do niego absolutne zaufanie.

Bardzo kompetentny, rzeczowy lekarz. Mam do niego absolutne zaufanie.

Lekarz bardzo miły ale niestety nie skuteczny. Gdybym nie skonsultowała się z innym lekarzem to do tej pory mój problem byłby nie rozwiązany. Bardzo kulturalny i miły człowiek lecz dla mnie to drugorzędne znaczenie. Niestety w kwestii skuteczności- słabo.

Świetny lekarz!prowadził moją ciążę,zawsze pomocny,wszystko wyjaśnił(o każdej porze dnia i nocy odbierał telefon-w razie problemu oczywiście)Po porodzie odwiedzał mnie na oddziale,sprawdzał jak się czuję.Sympatyczny,godny zaufania i polecenia lekarz.Czasem warto wydać te 100zł/miesiąc niż męczyć się gdzieś w przychodni...:)

Kto wie czy gdyby nie zdecydowana postawa i przypadek moglismy miec kalekie dziecko przez upór tego lekarza i manie porodów naturalnych w Wojewódzkim. Kto o zdrowych zmysłach probuje porodu naturalnego jezeli: - kobieta lezy na patologii 3 tygodnie z uwagi na niski poziom wód płodowych - dziecko jest obrócone pośladkami - ma owinieta szyje pępowiną a jednak.... cudem nic sie nie stało. O tym co sie dzieje na patologii mozna napisac ksiazke.

Kto o zdrowych zmysłach probuje porodu naturalnego jezeli:
- kobieta lezy na patologii 3 tygodnie z uwagi na niski poziom wód płodowych
- dziecko jest obrócone pośladkami
- ma owinieta szyje pępowiną

Super lekarz!!!! Prowadził moją ciążę i jestem bardzo zadowolona a także przy porodzie super opieka zapewniona

Bardzo spokojny, rzeczowy, kompetentny lekarz, dobry chirurg i fachowiec. Polecam go wszystkim paniom mającym problemy - można mu zaufać i czuć się bezpiecznie.

Dr Jankowski to lekarz, który nie lubi gdy pacjent ma swoje zdanie.Miałam kolejne cięcie cesarskie i nie zgodziłam się na podcięciecie i związanie jajowodów.I tu powstał problem bo dr.Jankowski był innego zdania i nie potrafił uszanowac mojej decyzji.Gdy przywieziono mnie na salę operacyjną( mówimy o cięciu cesarskim),podłączono mnie do aparatury,anestazjolog podała dożylnie leki i nagle na salę wbiegł dr.Jankowski mówiąc mi,że ...Bardzo Panią przepraszam ale musi Pani opóscić tę salę operacyjną bo mamy ważniejszą pacjentkę...." I tym samym szybciutko odłączono mnie od aparatury, roznegliżowaną ,prawie naga bez okrycia przezuconma jak worek na inny wózek i przewieziono po szpitalnym holu.Po 3 godzinach ponownie trafiłam na tę samą salę.A po 12 godzinach od cięcia cesarskiego dr.jankowski wypisał mnie do domu-dlatego,że nie zgodziłam się na podcięcie jajowodów, a on tego chciał.Moje dziecko wlaczyło w ikubatorze pod respiratorem o zycie, a ja Matka zostałam wyzucona do domu jak ŚMIEĆ nikomu nie potrzebny..Nie polecam tego lekarza.

Dr.Jankowski przeprowadził u mnie trudną operację usunięcia jajników i macicy ,ja mu zaufałam i nie zawiodłam się.Po operacji przychodził na salę ,interesował się,rozmawiał i pocieszał,a jest człowiekiem z natury ciepłym i wrażliwym ,kompetentnym i uprzejmym . To bardzo pomaga pacjentowi wyzdrowieć.Zawsze mogę zadzwonić i zwrócić się do niego o pomoc.OBY WSZYSCY LEKARZE MIELI TAKIE PODEJŚCIE DO SWOICH PACJENTÓW.Wdzięczna pacjentka.

dobry lekarz. ciężko o takiego ginekologa.

dobry lekarz. ciężko o takiego ginekologa.