lekarz Krzysztof Jarco

Ortopeda, Traumatolog

Uprzejmy, rzeczowy i kompetentny człowiek. Zwichnięcie stawu barkowo-obojczykowego, fakt, że trzeba było trochę poczekać, ale postępowanie, tłumaczenie i prowadzenie pacjenta bezproblemowe. Polecam

Miałam wypadek skierowano mnie do ortopedy,na NFZ trzeba było czekać trzy tygodnie .Zapisałam się ,ale nie chciałam czekać, więc poszłam prywatnie do doktora Jarco obejrzał moją spuchniętą nogę , zdjęcie i stwierdził że to skręcenie stawu kolanowego.Nadszedł mój termin wizyty do ortopedy na NFZ lekarz obejrzał nogę, zdjęcie i powiedział że mam ZŁAMANĄ NOGĘ i jest za późno na gips .Trzy tygodnie ze złamaną nogą + niepotrzebne leki i wydane pieniądze ,normalnie rozpacz nie polecam

byłam na izbie przyjęć ponieważ wywróciłam się na nartach kolano mnie bolał więc zrobili mi rtg na którym nie wyszło złamanie i pan doktor stwierdził czy chce szynę gipsową,po 4ech dniach od noszenia tejże szyny noga mi spuchła,pomijam fakt że panu zapomniało się przepisać jakże ważnego leku przeciwzakrzepowego,musiałam zrezygnować z szyny,po 6ciu dniach poszłam prywatnie zrobiono mi usg i niestety ale mam naderwane więzadło teraz czeka mnie orteza na parę tyg.i rehabilitacja.I niestety ale takie mam nie miłe wrażenia z tym panem,pewnie jakbym poszła prywatnie to bym był dokładniej,fachowo,i co ważne rzetelnie obsłużona

Wypadek na nartach operacja w srodku nocy pełna informacja o zabiegu jego konsekwencjach i rokowaniach .Fachowy zespół operacyjny. Bardzo miła pani anestezjolog. Dobra opieka pielęgniarska mimo dużego obłożenia oddziału pacjentami

Znakomity specjalista. Pomógł mi, kiedy wszyscy inni zawiedli. Wysłuchał, wytłumaczył i podniósł na duchu. Znowu uwierzyłam w żywiecką służbę zdrowia. Pozdrawiam cały wspaniały oddział

Swietny lekarz, wspaniały oddział. Goraco polecam.Pozdrawiam Pana doktora i cały personel.

Operował schorowaną staruszkę 90 lat z perforacją jelita. Operacja udana, co w warunkach żywieckiego szpitala jest mistrzostwem świata. Reszta personelu równie znakomita. gfitta

Profesjonalnie zajął się moim przypadkiem, wszystko dokładnie mi wyjaśnił. Odpowiedział na wszystkie moje pytania.

Jest naprawde swietnym specjalisto który zna sie na swoim fachu

Jest naprawde swietnym specjalisto który zna sie na swoim fachu

bardzo dobry lekarz pomógł moim synom nie zbywa pacjenta jest uprzejmy i najwazniejsze zna sie na swojej robocie co zdarza sie rzadko w zywieckim szpitalu.pozdrowienia dla pana doktora