lekarz Krzysztof Jedrzejczak

Nie polecam. opryskliwy, wręcz chamski nie tylko dla pacjentów, ale i pań pielęgniarek.Poproszony o konsultację, po wielu trudach raczył zjawić się i w sposób, który nie przystoi nie tylko człowiekowi, ale przede wszystkim lekarzowi komentował stan pacjenta, badania nie wykonał, bo by się przemęczył ( w szpitalu na NFZ, prywatnie pewnie byłby pozytywnie nastawiony do pacjenta).

Polecam pana Krzysztofa bardzo uprzejmy i kompetenty!!

Polecam pana Krzysztofa bardzo uprzejmy i kompetenty!!

Lekarz okej jak problemow nie ma, a jak są to zaczynają się schody .. na pytania odpowiadac nie potrafi,unika gdy odpowiedzi sa nie po jego mysli.

ŚWIETNY SPECJALISTA I POWIEM SZCZERZE JUŻ 10 LAT CHODZĘ DO DR. I NADAL BĘDĘ CHODZIĆ -POLECAM !

Polecam, chociaż do Pana doktora chodzę od niedawna, to jednak już po pierwszej wizycie zauważyłam znaczną różnicę między nim a moimi poprzednimi lekarzami. Pan doktor mnie nie zbywał, odpowiedział na wszystkie moje pytania i sam zaproponował leczenie, gdzie poprzednim lekarzom raczej ja musiałam podpowiadać co mają mi zapisać. Zaproponował również badania o których nikt wcześniej nawet nie wspominał.A nawet cena za wizytę jest mniejsza niż u większości lekarzy. Jestem bardzo zadowolona, właściwie pierwszy raz i wiem, że w końcu znalazłam swojego lekarza, któremu nie boję się zaufać.

Nie zauważył podstawowych objawów zatrucia ciążowego.

Nie zauważył podstawowych objawów zatrucia ciążowego.

DR Jędrzejczak jest lekarzem godny zaufania i polecenia.Naprawdę polecam !!!!!!!!

TO JEDYNY ZNANY MI LEKARZ GODNY ZAUFANIA W 100%.MIMO WIELU WĄTPLIWOŚCI PO PRZECZYTANIU ZLYCH KOMENTARZY POSTAWIŁAM SWOJE ŻYCIE I DZIECKA W JEGO RĘKACH I DZIĘKI NIEMU MAM ŻYWEGO ZDROWEGO SYNKA.POLECAM I DZĘKUJE.

Długo szukałam dobrego lekarza. Dr Jędrzejczak jest pierwszym lekarzem, do którego mam zaufanie i który leczy, a nie twierdzi, że to czy tamto można leczyć najbliżej w Poznaniu. Jestem jego pacjentką dopiero od 1,5 roku, ale wiele już dla mnie zrobił. Kompetentny i uprzejmy człowiek, u którego leczę się i prywatnie, i w ramach NFZ. Naprawdę polecam.