Krzysztof Karpiński

Kardiolog

2,9
2,7

Bardzo dobry specjalista, fachowiec. Dla mnie Pan doktor jest konkretny i komunikatywny. Wytłumaczył mi wszystko dokładnie i szczegółowo oraz wdrożył trafione leczenie. Polecam.

Bardzo dobry specjalista, fachowiec.

Podejście do pacjenta jest żenujące. Jest bardzo niesłowny, interesują go tylko pieniądze. Polecam wszystkim omijać tego lekarza szerokim łukiem.

Mojego ojca, który miał wyznaczony termin zabiegu odesłał do domu...bo-nie wpisał do swojego zeszytu zlecenia ...żałosne. Nie rozumiem takiego podchodzenia do drugiego człowieka....

Lekarz godny polecenia , jest nie prawdą.że interesuje go tylko gruba koperta. Dzięki niemu żyję Leczy mnie już dziesięć lat .Bardzo polecam.

Żenujący człowiek, mam nadzieję , że już nigdy nie spotkam go na swojej drodze. Jako lekarz 2,5 jako człowiek 0. Dno.

wyciągacz pieniędzy!!!!! nie wart niczego tylko dużo obiecuje żeby wyciągnąć kase a tak naprawde nie robi nic a pacjenci ślepo mu wierzą!!!!!

ZAROZUMIALEC NIE POLECAM . UWAZA SIE ZA PANA I WLADCE NA KARDIOLOG ZLE TRAKTUJE PACJĘTÓW

Super lekarz.Uratował życie mężowi.Prawie 2 miesiące walczył o życie,a następnie zdrowie.Jestem mile zaskoczona lekarzami i opieką na oddz.kardiologicznym w Pile.

To bardzo dobry kardiolog. Pomógł mi, w zasadzie uratował. Owszem jest zwięzły w rozmowie, ale wynika to raczej z natłoku obowiązków. Ufam mu i nie mam zamiaru zmieniać kardiologa. Z opinią jednego z internautów/pacjentów wymaganej grubej kopercie nie zgodzę się (a przynajmniej nie w moim przypadku). Szanuję go i polecam osobom, które mają poważne schorzenia. A do takich z całą pewnością należą problemy z sercem.

Lekarz Karpiński to zarozumialec odpowiednio traktuje tylko ludzi którzy odwiedzają go z bardzo gruba koperta. Okropnie traktuje pacjentów odsyła do domu ludzi chorych i nie potrafi wytłumaczyć choremu jakie kroki powinien podjąć dalej, sam jestem lekarzem i dla mnie takie zachowanie wobec pacjentów jest niedopuszczalne. To lekarz jest dla pacjenta a nie pacjent dla lekarza w mojej klinice za granica to lekarz dba o dobro chorego to w jego interesie powinno być zdrowie człowieka a nie ze chory musi się o wszystko starać. To jak lekarz potraktował moja mame to jest nieludzkie takich lekarzy już dawno nie powinno być w szpitalach.... definitywnie nie polecam nikomu tego lekarza