Wykonywane badania:

- usg łokci
- usg mięśni
- usg nadgarstków
- usg stawów barkowych
- usg stawów biodrowych u dzieci (preluksacja)

Całkowicie ODRADZAM! Z takim brakiem profesjonalizmu spotkałam się pierwszy raz. Ten człowiek (na miano lekarza nie zasługuje) nigdy nie powinien pracować z dziećmi, a wizyta u niego to całkowita strata czasu. Fachowej pomocy dla dziecka z wadami tam nie znajdziecie i nie ma co liczyć na chęć zagłębienia się w problem ze strony tego Pana. Wizyta to KATASTROFA: zero tłumaczenia czy też indywidualnego podejścia, za to arogancja i całkowicie olewczy stosunek do pacjenta-w pełni.Zdaniem moim i syna: najgorsza wizyta jak przeszliśmy. Człowiek który upokarza swojego małego pacjenta nigdy nie powinien być lekarzem.

Trudno mi ocenić kompetencje lekarskie natomiast mogę coś powiedzieć na temat podejścia do pacjenta: arogancja, brak szacunku, nieumiejętność słuchania. Być może pan doktor miewa słabsze dni, wtedy lepiej do niego nie podchodzić.

Byłam u Pana doktora Kłoszewskiego z synem w sprawie bioderek. Syn ma 6 tygodni. Pan doktor był bardzo miły i kompetentny. Wszystko mi dokładnie wytłumaczył.Dostrzegł wadę której nie zauważył inny lekarz. Wyprowadził z dysplazji bioder mojego synka. Gorąco go polecam.

byliśmy u Pana doktora z bioderkami (badanie po 6 tyg), poleciła nam go znajoma, która też chodziła z synkiem, bardzo konkretny, dokładny, spokojnie wytłumaczył nam wszystko, odpowiedział na każde nurtujące pytanie, pokazał nam jak mamy ćwiczyć żeby wszystko było ok (koszt wizyty z usg 180zł)

Byłam u doktora Kloszewicza 2 razy. Na razie jestem zadowolona. Może dlatego że maluszkowi nic nie dolega. Pan doktor jest raczej delikatny ale przedstawia taki "chłodny profesjonalizm". Wykonał 2 razy usg mojemy synkowi i badanie nie wykazało żadnych nieprawidłowości.