Krzysztof Kotrys

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.25
15 opinii

Do tego lekarza przez jakiś czas chodził mój syn. Absolutnie go nie polecam! Jest złośliwy, zarozumiały, zadufany w sobie. Jednym słowem fatalny.Ma się za alfę i omegę. Wyśmiewa pacjenta, a pod jego przyjemnym uśmiechem kryje się fałsz i lekceważenie.Jest na pewno bardzo zamożny, co daje odczuć pacjentowi biednemu, choremu, znerwicowanemu...Nie warto iść do niego i płacić mu!

Lekarz okropny. W szpitalu w szopienicach pacjęci nie mogą się do niego dostać, bo on przyjmuje sobie prywatne osoby.

Świetny lekarz, wyprowadził mnie z depresji kilka razy (bo choruję na CHAD), wcale nie jest nieuprzejmy, nie wiem zupełnie skąd te opinie. Może ludzie mają ogromne natychmiastowe oczekiwania co do leczenia. Może nie potrafią zaufać i im wtedy ta terapia na wstępie 'nie pasuje'. Jest bardzo wnikliwy, zadaje szereg prostych pytań i wyciąga odpowiednie wnioski. Lekarza też trzeba dobrać pod siebie, wiem, że on zawsze ma napięty grafik, a jest skłonny pomóc każdemu. Osobiście bardzo polecam dr Kotrysa.

Leczyłem się u tego znachora. Zmagam się z nerwicą. To nie lekarz, to kreatura, po prostu zwykły cham. Przyjmuje w gabinecie na Czerwińskiego w Katowicach, niby ma pełno dyplomów, które wiszą na ścianie ale ja uważam, iż powinien je zdjąć. Nie umie wyselekcjonować problemu, zero sympatii dla pacjenta, za to kasę chętnie weźmie. Leki które mi przepisał okazały się jakimś badziewiem, w dodatku drogim, równie dobrze mogłem o nie poprosić lekarza rodzinnego. Radzę omijać tego człowiek szerokim łukiem. Proponuję Panią doktor Anitę Pląder, namiary znajdziecie w necie. majestic21@vp.pl

Super terapeuta.Polecam każdemu.Mi pomógł i bardzo mu za to dziekuję.

Najlepszy lekarz jakiego znam. Leczę się u niego 8 lat na chorobę afektywną i od kilku lat nie miałam nawrotu choroby. Fakt, ma niekonwencjonalne metody leczenia ale każdy kto mu zaufa na pewno prędzej czy później wróci do normalności. W Szopienicach prowadzi oddział Zaburzeń Afektywnych i Nerwicowych. Pracuje z nim grupa doskonałych fachowców, którzy wyciągają ludzi z depresji i nie tylko.

lekarz indoktrynujacy pacjenta i dokonujacy na nim(niej) powtornej wiktymizacji.

Nie polecam. Dopiero inny lekarz mi pomógł. Temu dobrze wychodzi tylko wystawianie L4...

Podzielam opinie jednego z przedmówców. Lekarz zachowuje się jak cham, pacjent przychodzi zapłakany a on drwi, śmieje się, głupio żartuje.Psychoterapeuta a odpycha swoim podejściem.Uważa się za najmądrzejszego a postawił złą diagnozę i ponad miesiąc straciłem na niewłaściwe leczenie, nie mówiąc o wydanych pieniądzach.

świetny specjalista, mający odwagę podawać trudne - acz potrzebne informacje w serdeczny sposób, terapeuta godny polecenia

Jednym slowem zachowuje sie jak cham a nie lekarz do ktorego przychodza pacjenci z problemami.

W szpitalu - czułem się jak w więzieniu, za ciężkie przestępstwo !

Bardzo dobry lekarz. W razie potrzeby, służy pomocą na telefon, dodatkowa wizytą. W gabinecie -poczucie bezpieczeństwa, spokój i akceptacja.

Lekarz sensowny i normalny.wciagnał mnie z piekła depresji.

bardzo dobry lekarz. Wyleczył mnie. Zawsze służył pomocą nawet przez telefon. Lekarz godny polecenia!!

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny