lekarz Krzysztof Kotrys

3,4
3,1
3,1

20.02.2009

bardzo dobry lekarz. Wyleczył mnie. Zawsze służył pomocą nawet przez telefon. Lekarz godny polecenia!!

Agnieszka

03.02.2015

Jestem w szoku czytając te negatywne opinie.U mnie doktor zdiagnozował od razu co mi dolegało,dobrał odpowiednie leki.Z depresją uporałam się dość szybko jednak z powodu lęków z którymi sobie nie radziłam doktor zaproponował terapię grupową.Zgodziłam się mimo lęku społecznego.Na początku hyło ciężko,ale trzeba chcieć a nie tylko leżeć i wymagać.Lekarz psychiatra to niestety nie magik.A jeżeli nie nadajecie się do leczenia bo macie wymagania jakie macie to lepiej siedźcie w domu.

09.03.2013

Do tego lekarza przez jakiś czas chodził mój syn. Absolutnie go nie polecam! Jest złośliwy, zarozumiały, zadufany w sobie. Jednym słowem fatalny.Ma się za alfę i omegę. Wyśmiewa pacjenta, a pod jego przyjemnym uśmiechem kryje się fałsz i lekceważenie.Jest na pewno bardzo zamożny, co daje odczuć pacjentowi biednemu, choremu, znerwicowanemu...Nie warto iść do niego i płacić mu!

30.10.2012

Lekarz okropny. W szpitalu w szopienicach pacjęci nie mogą się do niego dostać, bo on przyjmuje sobie prywatne osoby.

04.04.2012

Świetny lekarz, wyprowadził mnie z depresji kilka razy (bo choruję na CHAD), wcale nie jest nieuprzejmy, nie wiem zupełnie skąd te opinie. Może ludzie mają ogromne natychmiastowe oczekiwania co do leczenia. Może nie potrafią zaufać i im wtedy ta terapia na wstępie 'nie pasuje'. Jest bardzo wnikliwy, zadaje szereg prostych pytań i wyciąga odpowiednie wnioski. Lekarza też trzeba dobrać pod siebie, wiem, że on zawsze ma napięty grafik, a jest skłonny pomóc każdemu. Osobiście bardzo polecam dr Kotrysa.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Katowice"?

CENTRUM MEDYCYNY RODZINNEJ I SPESJALISTYCZNEJ ,, DILMED" S.C.
Bohaterów Monte Casino 3

mgr