lekarz Krzysztof Kozioł

Urolog

Polecam tego lekarza wszystkim ze schorzeniami urologicznymi.

Polecam tego lekarza wszystkim ze schorzeniami urologicznymi.

Polecam. Gośc zna się na z swoim fachu i nie naciąga

Polecam. Gośc zna się na z swoim fachu i nie naciąga

Doktor Kozioł jest osobą b.kompetentną, świetnym specjalistą, miłym i godnym zaufania.Polecam.

Wg mnie Doktor Kozioł jest świetnym specjalistą i cudownym człowiekiem. Jest on bardzo dobrym operatorem. Udałem się do niego z polecenia innych osób. Doktor Kozioł jest bardzo poważany w środowisku lekarskim. Moje wizyty u doktora Kozioła były bardzo pomocne i dzieki zastosowanemu przez niego leczeniu udalo mi sie wyjsc z choroby i pozbyc wszelkich problemow z nerkami za co bardzo mu dziekuje :) mówiąc krótko: gorąco polecam :)

Jako pacjent dra Kozioła mogę powiedzieć, że jest to zarówno wspaniały lekarz jak i człowiek. Każdy pacjent traktowany jest przez niego bardzo sympatycznie, natomiast rozmowy mijają w bardzo przyjemnej atmosferze. Wszystkie dolegliwości związane z prostatą zostały wyleczone natomiast każda decyzja dotycząca wyboru leku została podjęta w sposób przemyślany. Mam świadomość, że wybór leku nie zależał od firmy, lecz od przydatności w leczeniu. Pozdrowienia dla Doktora Kozioła

Pozdrowienia dla Doktora Kozioła