Krzysztof Krawczyk

2,7

Trafiłam do tego lekarza gdyż nie mogłam dojechać do swojego 130km ze względu na to, że się źle czułam w 8 miesiącu ciąży. Lekarz był nieuprzejmy, rozmowa z nim była nie do przejścia. Z góry stwierdził, że chcę wyłudzić od niego zwolnienie, a skoro źle się czuję (infekcja górnych dróg oddechowych i zgaga powodująca razem wymioty) to powinien być złośliwy i wystawić mi skierowanie do szpitala skoro nie jestem w stanie dojechać do swojego ginekologa, że od razu wiedział poco przyszłam. Tak wygląda wizyta na NFZ, sądzę, że gdybym poszła prywatnie to byłby miły. Zdecydowanie nie polecam, odradzam i nawet prywatnie nie chciałabym mieć z nim nic wspólnego, nigdy więcej bym do niego nie poszła nawet za karę.

Bardzo miły Pan. Odpowiada cierpliwie na wszystkie zadane pytania. Myślę że gdyby miał odpowiedni sprzęt a nie to przedwojenne diabelstwo które jest w przychodni w Sierpcu to był by chyba najlepszy.

Żałuję, że trafiłam na tego lekarza. Szczegółów zdradzać nie będę bo to co wyczyniają lekarze w Sierpcu to jakaś komedia. Z chęcią bym opisała jak wygląda podejście pana KK do pacjentów, ale szkoda pisania. Chcesz zaryzykować swoje zdrowie? Wybierz się tam. Oczywiście będą również opinie pochlebne, ale to normalne, lekarze potrafią być nieziemsko uprzejmi, a ich umiejętności i tak nikt nie jest w stanie sprawdzić... Aha, gdybyś trafiła jakimś dziwnym trafem do tego sierpeckiego cyrku strzeż się również pani dr Pacholec. Zero zainteresowania stanem pacjenta. Życzę wszystkim unikania takich lekarzy.