lekarz Krzysztof Krupiński

Urolog

Odwiedziłem w Koszalinie kilku urologów na przestrzeni kilku lat. Dopiero tu spotkałem osobę rzeczową, kompetentną która nie szczędziła czasu na kompleksowe wyjaśnienie problemu, ścieżkę leczenia oraz szereg istotnych informacji dotyczących czekającej operacji. Teraz jestem spokojniejszy że w końcu mam dobrego specjalistę który będzie mnie prowadził przez cały czas leczenia. Dziękuję.

Lekarz uprzejmy, wnikliwie analizuje problem. Bardzo mi pomógł. Trafiłam do Doktora z polecenia i dobrych opinii z mojego otoczenia. Z całego serca polecam.

Nie polecam. Brak empatii i wyczucia. Pobieżne badanie. Brak zrozumienia dla drugiego człowieka. Poczuć się tylko kasa.

Pan doktor podszedł do tematu bardzo profesjonalnie. Z uwagą i skupieniem wysłuchał informacji o moich dolegliwościach. Przed wydaniem diagnozy zlecił rtg układu moczowego i na podstawie jego analizy postawił trafną diagnozę. Przepisane leki pomogły, gdyż jak się okazało bóle pleców nie były związane z dolegliwościami kręgosłupa, a z obecnością kamienia w nerce. Dziękuję Panu doktorowi za pomoc i pełen profesjonalizm. Po półrocznej kuracji jedynie lekami (obyło się bez interwencji chirurgicznej) jestem w pełni zadowolona z jej rezultatów. Z całego serca polecam!

lekarz ????to nie jest lekarz to człowiek bez serca który lekceważy chorego pacjenta na prywatnej umówionej wizycie na którą spóźniłem sie 7 minut za co przeprosiłem a wiec lekarz zasugerował ,że jest już po czasie za co podziękowałem i zrezygnowałem z wizyty .Jego postawa juz na dzien dobry mnie odrzuciła,ten kto mu daje 5 gwiazdek nie wie co pisze bo nawet na jedną nie zasługuję,ostrzegam przed tym lekarzem!!!!!

na wyznaczoną wizyte spóźniłem sie 5 minut za co przeprosiłem lekarza a lekarz zachował sie chamsko ,lekceważąco

Szybka i trafna diagnoza , bardzo dobry kontakt z lekarzem . Pierwszy raz spotkałem się z tak szczegółowym wywiadem lekarskim .Wizyta była prywatna z usg w przystępnej cenie .Zdecydowanie polecam.

Świetny lekarz, który pomimo to że, prawie na nic nie narzekałem, rozpoznał u mnie poważną chorobę i już jestem po dwóch operacjach - problem mam z głowy i dzięki temu przedłużone życie. Dziwię się więc niektórym opiniom tu wystawionym, ale skoro pacjenci są mądrzejsi od lekarzy to dlaczego do nich chodzą zamiast leczyć się sami. Chcę na tej stronie gorąco podziękować doktorowi Krupińskiemu i jego personelowi, za to co dla mnie zrobili i nadal robią. Osobiście polecam go wszystkim ludziom mającym problemy urologiczne. Z poważaniem. Janusz Niwczyk

Doskonały lekarz, kompetentny z dużą wiedzą, szybko postawił właściwą diagnozę i zaordynował leczenie, odpowiada jasno i logicznie na zadane pytania i spokojnie tłumaczy trudne terminy medyczne, przyjazny i ciepły w kontaktach z pacjentem i, co rzadkie wśród lekarzy, z poczuciem humoru. Bardzo mocno polecam.

Pan doktor chyba sobie sam wystawia opinie, podszywając się pod klientów. Nie słucha co się mówi, pogania, błędnie zapisuje dane i informacje (mówię że od dwóch tygodni ograniczam palenie, doktor pisze że od 2 MIESIĘCY nie pale), recepty też wystawia na odlew (na swojej niebieskiej fiszce pisze ze zapisuje 2 opakowania, na recepcie 1). Skarżyłem się na bóle miednicy i w kroku, w okolicy prostaty i powiązane z tym dolegliwości. Pan doktor z wielką łaską zrobił usg, skupiając się na pęcherzu i nerkach, prostaty w ogóle nie tknął, ale zapisał V pod wykaz z USG (inny lekarz zdziwił się że taki rozmiar gruczołu nie wzbudził zainteresowania Pana Krzysztofa). Z resztą, do badania nie raczył nawet rękawiczek założyć, a nie przypominam sobie by umył ręce po moim wejściu, a członka badał (nader pobieżnie i szybko, ale zawsze). Na sam koniec zapisał mi na moje dolegliwości... Viagrę (opisując ją z resztą jak środek "poprawiający ukrwienie"). Po czym wstał i otworzył drzwi, uważając najwyraźniej sprawę za zakończoną, w efekcie wypraszając mnie z gabinetu.