dr n. med. Krzysztof Krysta

Psychiatra

Ja miałem depresję od czasu, jak zacząłem chorować na serce. Miałem skierowanie od kardiologa. Dobrze mi dopasował leki na depresję, ale po nich też mi się wyrównało bardzie ciśnienie krwi.

Jak ktoś choruje na nerwicę, to go namawia, żeby poszedł na psychoterapę.

Jak ktoś choruje na nerwicę, to go namawia, żeby poszedł na psychoterapę.

Powiedzial mi, jakie moge miec objawy uboczne po tabletkach. Tak jak to bylo napisane w ulotce. Wiedzailem, ze mi to przejdzie i sie nie przejmowalem.

Ostatnio, jak mialam problemy z nerwica, to mnie pokierowal, zebym poszla na konsultacje na oddzial nerwicowy. Teraz dojezdzam na terapie.

Poradzili mi,żeby się do niego wybrać, jak byłam w szpitalu w Ochojcu. Mam zapisane tabletki i teraz nie mam juz takich nerwów.Mam nadzieję, ze to leczenie będzie mi dalej pomagać.

Teraz, jak są te nowe listy leków, to mówi pacjentom, jakie są tańsze zamienniki w aptece

Iezeli ktos np. ma chorobe psychiczna i bierze narkotyki, to moze skierowac na odpowiednia terapie

Posłał mnie na psychoterapię grupową. Teraz już nie mam takiej depresji i nerwicy, jak wcześniej.

Zna sie na leczeniu depresji, zapisuje dobre tabletki na spanie, niektore osoby wysyla na oddzial psychoterapii

Pezpisal mi dobre tabletki, po ktorych moge lepiej spac

Pezpisal mi dobre tabletki, po ktorych moge lepiej spac