dr n. med. Krzysztof Krzywdziński

Endokrynolog, Ginekolog

2,1
2,5
2,9

nieuprzejmy, nieprzyjemny, brak kultury, boleśnie wykonywane badania - nie miałam urazu, ale tą wizytę zapamiętam na zawsze

Zdecydowanie odradzam. Opowiadał tylko o komunizmie i podglądaniu dziewcząt. Nie dopuścił mnie do głosu, zignorował przyniesione wyniki badań. Brak podstawowej kultury osobistej co przejawia się w prymitywnych i upokarzających żartach. Najgorsza wizyta w moim życiu!!

Brak kultury, tej osobistej też ;) zapamiętam to nazwisko do końca życia:( umiejętności adekwatne do nazwiska ;) sprawdził mi podczas badania położenie kręgosłupa poprzez powłoki brzuszne, a migdałki przez pochwę ;) na badania nie spojrzał, za to oburzony był posiadaniem przeze mnie wkładki domacicznej?!? ogólnie to mu przerwałam obściskiwanie pielęgniarki, więc byłam intruzem i tak też mnie potraktował :(

powiem krótko - katygorycznie odradzam. Przez tego człowieka (lekarzem nie można go nazwać) wylądowałam w szpitalu. Kobiety uciekajcie od niego

zero zainteresowania przyniesionymi aktualnymi wynikami badań, brak większego zainteresowania problemem, podejście bardzo rutynowe. jako endokrynolog nie zajmuje się problemami z tarczycą.

lekcewazenie objawów choroby przekazywanych przez pacjenta, nie stara się dochodzić źródła problemu, opiera się na raz wykonanych badaniach ,które mogą być nie mjarodajne chociażby ze względu na przyjmowane leki

NAPRAWDĘ POLECAM!!!! URATOWAŁ MI ŻYCIE

NAPRAWDĘ POLECAM!!!! URATOWAŁ MI ŻYCIE

To świetny specjalista. Bardzo doświadczony, budzi zaufanie.Uratował 2 koleżanki od bezpłodności.