lekarzKrzysztof Kucharski

Ginekolog położnik, RTG, USG

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
4.1512345
19 opinii

• 1

Trafiłam do tego człowieka z przypadku. Po wyjściu z gabinetu aż się rozpłakałam. W życiu żaden lekarz w taki sposób mnie nie potraktował. Gdy w czasie badania poskarżyłam się na ból (krzyknęłam z bólu aż) powiedział, że przesadzam. Na bóle w czasie miesiączek i moje zaniepokojenie długością okresów, które mam powiedział: "Niech pani sobie w ciążę zajdzie!". Kiedy powiedziałam mu, że leczyłam kłykciny powiedział, że przesadzam. Szkoda, że tylko nie nazwał mnie jeszcze hipohondryczką. Z ŁASKI zrobił badanie cytologiczne... Stanowczo odradzam wizyty u tego człowieka. Powinien raczej zostać lekarzem dla koni krów, niż kobiet, choć weterynarze mają więcej empatii wobec zwierząt, niż on wobec ludzi!

• 4
  • 1

Nie i jeszcze raz nie. Urodziłam dziecko z wadą serca.Ma 15 lat. Po nieodpowiedzialnej diagnozie pana doktora /skorygowanej przez kardiologów/, przez niego samego zostałam przygotowana na śmierć własnego dziecka najpóźniej w 72 dobie życia.Nawiasem mówiąc wspomnieni kardiolodzy nie kryli oburzenia. Do doktora trafiałam z polecenia. Nie czułam się ani wyjątkowo, ani w ogóle dobrze. Nijak. Być może jest teraz inaczej.Nie wiem, nie sprawdzam. Ale też po porodzie nie poszłam. Córka jest moim trzecim dzieckiem. Joaśka

• 1

Najgorszy lekarz -zero kompleksowego podejścia .Nie polecam nikomu tego lekarza . Jest nieuprzejma dla pacjenta - gdy pacjent interesuje się lekami , które mu się podaje -stwierdziła że to nie jest sprawa pacjenta tylko do konsultacji między lekarzami. Nie interesują ja skutki uboczne. Ta pani się minęła z powołaniem.

• 5

dodatkowo daje poczucie bezpieczenstwa i kontroli nad wszystkim:) polecam

• 2

Kucharski jest bardzo miły i nic więcej, podobno prowadził ciąże Mandaryny i stad jego reklama na mieście ale na tym kończy sie sukces;) rok starałam sie o dziecko badanie nasienia usg, sprawdzanie pęcherzyka po czym Pan dr. powiedział ze .....przykro mi to jeszcze nie teraz nie ma szans prosze przyjsc za 2 tyg. przepiszemy hormony na wzocnienie pecherzyka bo ten co jest jest przekrwiony i tego dziecka nie bedzie, wiec ok i co .... pojawiam sie na kolejnej wizycie z testem ciążowym uplyneł otroche wiecej niz 2 tyg. bo bylam na urlopie i okazało sie ze z tego przekrwionego pęcherzyka jest mała istotka;) udało sie ;) ale to jeszcze nic zabarłam na usg męża bo to wielkie szczescie wyczekiwana ciąża ......a tu co Pan dr. rozpoczal badanie włożył to co trzeba ogladamy fasolke i wyszedł bo telefon miał z porodówki jego pacjentka zaczeła rodzić;) a ja leże z tym mąż był przerażony ;)))) teraz nas to bawi ;) ale nie ma co sie stresowac i na szybko zalatwiać takich spraw ciaża to piekny stan i trzeba sie nim cieszyć a nie stresować przez zbym zabieganego lekarza;) polecam prof. staszewskiego do niego sie przepisałam ŚWIETNY jest starszy ale jakie doswiadczenie i podejscie do pacjenta ;)

• 5

Pierwsza ciąża rozpoczęła się kryzysem - Pan doktor przyjął mnie bez problemu jako dodatkową pacjentkę. Zrobił badanie i uspokoił. Przeprowadził spokojną, uspokajającą rzeczową rozmowę o zagrożeniach i przewidywaniach w moim przypadku. Opiekował się mną przez całą ciążę - witał na świecie mojego synka. Super lekarz z ogromnym wyczuciem i świetnym podejściem do pacjentki.

• 5

Najlepszy lekarz ginekolog -położnik jakiego znam. Przesympatyczny z doskonałym podejściem do pacjentów. Dzięki niemu mam dwoje przecudownych dzieci - a podobno wg innych lekarzy miałam małe szanse na to żeby być mamą. Prowadził obie moje ciąże. Wizyta u Dr Kucharskiego to sama przyjemność. Szczerze polecam każdej kobiecie, która jest pełna obaw co do swoich wizyt u ginekologa.

• 5

Dr. Kucharski to nie tylko teoretyk ale PRAKTYK. Jest to osoba kompetentna, uprzejma i odpowiedzialna.Warto wspomniec ze na bierzaco diagnozuje, leczy i odbiera porody - to sklada sie na caloksztalt jego praktyki ktora oceniam celujaco. Obecnie prowadzi 2 ciaze mojej zony i cieszy sie naszym pelnym zaufaniem.

• 4
  • 1

Pan Dr. Kucharski prawdopodobnie przyjmuje zbyt dużo pacjentów lub je za dużo masła. Jego roztargnienie i ciągłe zapominanie świadczy o tym, że nie szanuje swoich pacjentów. Żona od miesiąca nie może doczekać się wyników cytologii, po prostu ręce opadają, dobrze że zmieniliśmy lekarza. Panu Kucharskiemu mówię stanowcze NIE!!!

• 5

Nie dawno urodziłam syna, razem z dr Kucharski, propwadził moją ciążę od 5 tyg. polecam każdej kobiecie, to b.b.b. bardzo doświadczony lekarz a przede wszystkim bardzo sympatyczny wspaniały człowiek dzięki niemu mam cudownego ZDROWEGO chłopczyka.

POPROSTU SUPER LEKARZ!!!!!!!!!!!BARDZO POLECAM PANA DR KUCHARSKIEGO

• 5

Doktor prowadził moją pierwszą ciążę i z pewnością będzie prowadził następną. Jestem również pod jego stałą opieką ginekologiczną. Kompetentny, miły, uprzejmy i z poczuciem humoru !

• 5

Dobry i uczciwy lekarz, z poczuciem humoru. Do mojej koleżanki, która jest w ciąży powiedział zaglądając "spoko jest".

• 5

2 ciaze przeszlam razem z dotorem i teraz jestem w 3 nie moge powiedziec zlego slowa, kompetencja, uprzejmosc i opanowanie. Przede wszytskim czlowiek a nie tylko lekarz

• 5

Wspaniały lekarz - kompetentny, kulturalny, szanujący pacjentów. Profesjonalista w każdym calu. Prowadził moją pierwszą ciążę i będzie prowadził każdą następną. Jestem również pod stałą opieką lekarską Pana doktora i nie zamierzam go zmieniać na nikogo innego. W dodatku świetne poczucie humoru. Bardzo polecam.

• 5

Doktor prowadził moją pierwszą ciążę zarówno jako ginekolog jak i specjalista od USG. Rzeczowy ale z uśmiechem :-) Wykrył nieprawidłowość i skierował do publicznego szpitala. W szpitalu, kiedy usłyszeli kto prowadzi ciąże i robi usg i jaka jest diagnoza, nawet przez chwilę nie mieli wątpliwości. Jest też więc autorytem w branży. Dzięki dr. Kucharskiemu mój synek jest cały i zdrowy. Kolejną ciąże też on poprowadzi!

• 5

kompetentny i bardzo uprzejmy lekarz, wyczerpująco odpowiada na pytania, traktuje pacjentki podmiotowo

• 5

Bardzo miły człowiek, dobry lekarz, z ludzkim podejściem do pacjentki

• 5

Profesjonalista pod każdym względem, wiedza, podejście do pacjentki, uprzejmość. Polecam każdej kobiecie opiekę tego doktora.

Gdzie przyjmuję

Pon28.07Wt29.07Śr30.07Czw31.07Pt01.08So02.08Nd03.08
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat