lekarz Krzysztof Kuczyński

Neurolog

Witam, ponownie nie zgodzę się z powyższą opinią. Proszę nie uogólniać, ponieważ przebywałam na tym oddziale w marcu 2018 przez prawie 2 tygodnie i nikt z mojego pokoju nie został wypuszczony bez serii badań. Zapewniam też, że każda z pacjentek przebywała ponad tydzień. Inni pacjenci z tego oddziału również byli "trzymani" do końca badań. Poza tym, czy jest konieczność trzymania pacjenta bez podstaw jeśli dolegliwości znacznie ustępują oraz wyniki są poprawne? Zapewniam Panią, że jest wiele osób, które czekają na wolne łóżko. Nie twierdzę, że Pani się nie należało. Pozdrawiam

Pacjenci na oddziale neurologii przebywają tylko 5 dni. Lekarze mają chyba "rentgena" w oczach, ponieważ bez żadnych badań są wypuszczani do domu i są uzdrawiani.