lekarz Krzysztof Kudlak

Neurolog

1,6
1,6
1,2

Wizyta prywatna ze względu na długi czas oczekiwania na NFZ po badaniach rezonansu oraz eeg. U córki nie wykrył padaczki. Twierdził ze nic nie dolega po trzech utratach przytomności w tym jednej z drgawkami. Zalecił świerze powietrze i następną wizytę. Smiech na sali.

Ubezpieczenie komercyjne: Lux Med Do lekarza trafiłam po pobycie na SOR. Diagnoza: "Nie wiem, bo nie ma Pani teraz objawów". Zlecone badania: 0 Po kolejnym epizodzie i kolejnym pobycie na SOR od lekarzy NFZ otrzymałam długą i szczegółową listę badań jakie powinnam była wykonać. Na szczęście dla pacjentów Pan doktor nie jest kardiologiem, bo leczyłby chyba tylko w trakcie zawału. Nie planuję korzystać i nie polecam.

Ubezpieczenie komercyjne: Lux Med
Do lekarza trafiłam po pobycie na SOR.
Diagnoza: "Nie wiem, bo nie ma Pani teraz objawów".
Zlecone badania: 0
Nie planuję korzystać i nie polecam.

jego jedyną diagnozą jest podeszły wiek pacjenta,a terapii nie ma,musi bolec wg niego.nie jestem zadowolony z wizyt u Niego,ale na bezrybiu i rak ryba

Tego pana nikomu nie polecam a tak wogóle to polecił mi iść na emeryture w wieku 36 lat

podobno ma rentę psychicznie chory, dowów orzeczenie komisji wojskowej lekarskiej