Krzysztof Lewandowski

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.35
21 opinii

Ma ponoć kompetencje, jest ,,prowizorycznie" uprzejmy, ale MINIMALNA ilość poświęconego czasu i brak tłumaczenia czegokolwiek- nie wywołuje chęci powrotu. No i faktycznie najlepiej być dziewczątkiem przed 30-tką (wzmożone zainteresowanie).

LEKARZ KTORY ROZMAWIA Z PACJENTEM,TLUMACZY SPOKOJNIE I CIERPLIWIE ,BARDZO DOBRY CHIRURG I TO NIE TYLKO NACZYNIOWY .OGROMNA ZALETA TEGO LEKARZA TO SZACUNEK I CIERPLIWOSC DO STARSZYCH OSOB .JEST WYJATKOWYM LEKARZEM I MYSLE ZE TAKICH LEKARZY W POZNANIU NAM BRAKUJE.

Żonaty chirurg który więcej się martwi jak podrywacz młode pielegniark(25l)i niz o pacjenta. Uwazac na niego! Diabeł przebrany jako lekarz.

Trudno oceniać lekarza, jeżeli pod jednym nazwiskiem figuruję przynajmniej 3 lekarzy. bo dr Lewandowski który przyjmuje w Krakowie nie jest tym samym z Poznania, więc kogo oceniamy??????

fantastyczny człowiek,kompetentny lekarz.uratował życie mojemu tacie.gorąco polecam!!!

W Lux Medzie Pan doktor przeprowadza obliterację. Radzę nie dać się nabrać na jego zapewnienia o wspaniałych efektach. Jego wiedza i umiejętności w tym zakresie są mikroskopijne. Widać, że zupełnie się nie rozwija w tej dziedzinie. Powinien się douczyć. Moim zdaniem, jeśli nie potrafi czegoś robić, nie powinno się narażać pacjentki na niepotrzebne koszty. U mnie nadal wszystko widać, nie widzę żadnego efektu, czym dr się nie przejął. Lepiej żeby Lux Med wysłał go na ponowne przeszkolenie. Póki co, szkoda czasu na tego lekarza.

Byłam pacjentką pana doktora. Powiem szczerze, że straciłam wiarę w lekarzy (w ich umiejętności, wiedzę, kompetencje, możliwość zaufania), ale przede wszystkim straciłam wiarę w ludzi. Totalna znieczulica, zero szacunku, wszystko co reprezentuje sobą początkowo pan doktor, to tylko pozory.

Bardzo dobry, życzliwy i kompetentny lekarz. Gorąco polecam!!!

Nie wykonał koniecznych badań do rozpoczęcia zaleconej kuracji,bez dokładnej diagnostyki,wypuścił do domu i co dalej??? A jeśli ten skrzep się urwie?,a jeśli przyczyną jest np. białaczka czy inny nowotwór? Czy jeśli by, to było Pana dziecko tak lekko by pan się pozbył problemu?

Zdecydowanie skupiony tylko na pacjentach prywatnych. Stanowczo odradzam wizytę - nie interesuje go w przypadkach publicznych trafna diagnoza, przebieg leczenia i efekty tylko czas! Następny, proszę!

Polecam wszystkim Panią wizyta u Pana doktora to kompleksowe spojrzenie na kobietę. :-) Celina Żmuda

Dokładnie przebadał, zdiagnozował, omówił problem w sposób zrozumiały dla pacjenta, poświecił odpowiednio dużo czasu.

Zdecydowanie odradzam. Kompletna znieczulica i brak odpowiedzialnosci.

Po błędzie innych lekarzy, nie dość, że uratował życie mojej mamie, później uniknął amputacji to nadal leczy i to z dobrym skutkiem. Zdecydowanie polecam.

Trudny kontakt. Wiedza jest ale wydaje się być niezgodna z obecnymi trendami. Opisy badań USG niezrozumiałe dla innych specjalistów z tej samej dziedziny.

Rewelacyjny lekarz.Zdecydowanie polecam.

z moim problemem z jelitami nie poradził sobie i w momecie gdy pojawiły się komplikacje pooperacyjne " zapomniał " skierowac do spoecjalisty

w bólu i cierpieniu przy zgorzeli gazowej odmówił przyjęcia pacjenta który leczył sie u niego od 14 lat,,wyznaczył wizyte za miesiac,w miedzyczasie w ratowaniu życia inny szpital wykonał amputacje,,nie polecam w trudnych sprawach,

Znakomity specjalista i diagnostyk, wyjatkowa intuicja lekarska, indywidualne a nie rytynowe podejscie do kazdego pacjenta, uprzejmosc, wysoka kultura osobista.

wiedza i doświadczenie czyli perfekcja polecam

Rewelacyjny lekarz, świetny fachowiec - polecam !!!!

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny