lek. stom. Krzysztof Lewkowicz

Ortodonta

Jestem bardzo zadowolona z końcowych efektów leczenia. Profesjonalne i miłe podejście do pacjenta. Polecam pana doktora Lewkowicza - świetny specjalista.

Polecam jestem zadowolona z podejscia pani stomatolog miła obsługa pani jak i pani w rejestracji.polecam jak najbardziej nigdy nie spotkałam tak miłej pani .

szczerze polecam, córka umęczona po 2 latach lecz. NFZ bez efektów a tu lecz. trwało 8 mcy i dało efekt

ok polecam. poprawiło się z kolejkami bo bywało różnie.przyjmuje sprawnie i wie co robi. z mega wady mnie wyprowadził a inna ortodontka chciała mi kła wyrwać. już jestem na nakładkach na utrzymaniu efektów leczenia.

Dobry lekarz, wie co robi, mam zaufanie, zakończyłem leczenie. Jestem zadowolony , kiedyś były dłuższe kolejki teraz się zdecydowanie poprawiło, fajne asystentki które sprawnie ustawiają wizyty polecam

Kompetentnie i sprawnie jestem bardzo zadowolona, miałam skomplikowaną wadę nawet w Lublinie nie bardzo wiedzieli jak się zabrać za moje leczenie jestem już półtorej roku odliczenie u doktora na dwóch aparatach i efekty są super

Nie polecam. Brak jakichkolwiek kompetencji, leczenie na siłę przedłużane, na każdej wizycie mówione jest zupełnie co innego.

Nie polecam, w kolejce czeka sie ponad 2 h, a czas poświęcony na wizycie to około 5 min, lekarz nie pamięta co robił na poprzedniej wizycie i to pacjent musi mu przypominać. Leczenie jest ciągle przedłużane i tłumaczone że już niedługo ;/ Po 4 latach noszenia aparatu zrezygnowałam ponieważ doktor stwierdził że będzie mi prostował ósemki co było nie wykonalne. Z opinii innego ortodonty wynika że nawet źle naklejone są zamki. Strata pieniędzy i czasu na tego lekarza. A teraz kolejnych pieniędzy na kolejny aparat i wizyty.

Bardzo miły, kompetentny lekarz. Zawsze poświęca na wizytę tyle czasu ile potrzeba, tłumaczy w zrozumiały sposób. Jestem bardzo zadowolona z leczenia. Jeżeli byłaby taka możliwość, dałabym mu 6 gwiazdek.

Bardzo nie polecam. Najgorszy z możliwych wyborów. Plan leczenia praktycznie na każdej wizycie ulega zmianie. Dodatkowo, lekarz nie pamięta co robił na poprzedniej wizycie, zmienia ciągle koncepcję i o niczym tak naprawdę nie informuje, o ewentualnych konsekwencjach swoich działań. Do momentu, gdy pacjent się o cokolwiek sam nie zapyta, nie jest w stanie się niczego dowiedzieć. Również kazał mi usunąć 4 zdrowe zęby. Leczenie jest ciągle przedłużane, a kwoty płacone za wizytę nieadekwatne do tego, co jest na nich wykonywane. Leczenie u tego pana kosztuje masę nerwów i pieniędzy.