prof. dr hab. n. med.

Poznań
52,409404316,8887222

Kalendarz przyjęć
Pon15.12Wt16.12Śr17.12Czw18.12Pt19.12So20.12Nd21.12
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.45
9 opinii

Leczylam sie u profesora przez dlugi czas oczywiscie prywatnie przepisywal leki ale jak mialo dojsc do przyjecia na jego oddzial to musialm dzwonic przez pare miesiecy by sie upomniec o przyjecie wiec z laska chyba ze bylam tak go ,,meczylam,, to w koncu oddzwonil i podal date ale jak juz trafilam na odzdzial to zero zainteresowania mialam przejsc powazna operacje a profesor tak naprwde chcial bez jakich kolwiek badan wyslac mnie na operacje lecz ja zaprotestowalm i za żądałam badan to z laska sie zgodzil przebywlam na oddziale 9 dni a profesor nawet nie przyszedl do mnie by porozmawiac o dalszym leczeniu dopiero pani doktor prowadzaca sale mna sie zopiekowala za co bardzo jej dziekuje.Wiec jednym slowem nie polecam korzystania z uslug profesora

WSPANIAŁY LEKARZ I CZŁOWIEK,LECZĘ SIĘ OD WRZEŚNIA 2011 NA MARSKOŚĆ WĄTROBY 4 STOPNIA.PRZYWRÓCIŁ MI NADZIEJĘ I CHĘĆ DO ŻYCIA. DWA I PÓŁ ROKU STRACIŁEM U PROF.GRZYMISŁAWSKIEGO-BRAK SŁÓW WIZYTA 200ZŁ TRWA OK.8 MINUT.ŻADNYCH ZALECEŃ BADAŃ.STARYI PAZERNY CZŁOWIEK /UNIKAJCIE GO !!!!!

Prefesor bardzo mi pomógł konkretny bardzo polecam a jezeli chodzi o koszt wizyty to jest nie drogi poniewz rodzinny lekarz sakasuje cie najmniej 70 zl i co nic ci nie pomoze a taki ceniony Profesor wezmie 100zl a pomoc wielka bardzo dziekuje Panie Profesorze Pozdrawiam.

facet opowiadał mi dyrdymały o sobie(studenci,wyjazd do stanów),jasnowidz!!!mam bilirubinę 2,9 a on że to Gilbert,bez badania a mam 60-dziesiątkę a po 40-stce Gilbert zanika!!! i mam się nie przejmować więc mu powiedziałem że gdyby to było u niego to bym się nie przejmował,straciłem bezsensownie 200zeta!!!!!!!!

Nieuprzejmy,niekompetentny,nic mi nie pomógł!!!Szkoda tylko czasu i zdrowia na chodzenie do tego pseudo lekarza dla którego ważny jest tylko pacjent z wysoką pozycją społeczną(jego wypowiedz do kolegi po fachu)ostrzegam wszystkich by trzymali się z daleka od tego bezdusznego i żerującego na ludzkim cierpieniu lekarzyny.!!!!! Ogólnie cały oddział gastroenterologii na Przybyszewskiego w Poznaniu gdzie on jest (o zgrozo!) ordynatorem to lekarze przekupni,bezduszni i karierowicze skupieni nie na pacjencie tylko na tym by się "nachapac" i jak najszybciej dojść do doktoratów i prof.!!! A od studentow tam się aż roi , aż żal bo nic dobrego z takiej praktyki na tym oddziale się nie nauczą!!!

Mi nie pomogl. Mam problem z bolem w jamie brzusznej od kilku lat a on mi wmawia ze nie mam sie czym przejmowac ze to nerwica. W ogole nie robi zadnych badan tylko wysyla na badanie krwi zadnych knonkretow

PAN PROFESOR JEST WSPANIAŁYM LEKARZEM,LEZAŁAM NA JEGO ODDZIALE I BYŁAM BARDZO ZADOWOLONA,NIKT NIE ROBIŁ MI TYLU SZCZEGOŁOWYCH BADAŃ,ŻEBY POSTAWIĆ DIAGNOZE.DUZO ZAWDZIĘCZAM PANU PROFESOROWI.

Polecam pana Profesora. Polecam pana Profesora. Polecam pana Profesora. Polecam pana Profesora. Polecam pana Profesora. Polecam pana Profesora. Polecam pana Profesora. Polecam pana Profesora.

nie szanuje ludzi zmusza pacjentów,do płacenia za pobyt w szpitalu do jego prywatnej kieszeni.Przyjmuje do szpitala i nie leczy do puki mu się nie zapłaci.Nie zapłacisz po kilku dnach wypis,i już się tobą nie zajmuje.Zadaję sobie pytanie czy wszyscy lekarze w Polsce dzisiaj tak podchodzą do pacjenta to jest skandal

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny